2733
2739
عنوان

به نظر شما یه زن باید

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 31 پست
دقیقا حرف منم همینه دلم میخواد تا دکترا حداقل بخونم که بتونم یه روانشناس موفق بشم

منم همینطور 

پس تمرکز کن روی درست 

ولی اگه وضعیت مالی خانوادتون مناسب نیست درکنارش یه شغل پاره وقت هم داشته باشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می‌خوام تا دکترا ادامه بدم بعد برم سرکار دلم میخواد یه روانشناس موفق بشم 

هرچی قلبت میگه همون راه تو هست 

هیچ وقت هم به خاطر ترس مسیری رو انتخاب نکن

امیدوارم موفق باشی عزیزم

بهت پیشنهاد میکنم فیلم انجمن شاعران مرده رو ببینی

اگه اهل کتابم هستی کتابشم هست

2728
نه وضعیت خانوادم خوبه میگن برای آینده خودت خوبه یه شغل یا یه هنری بلد باشی 

منو شما خیلی مثل همیم😂

منم وضعیت مالی خانوادم خوبه میگن برای خودت درس بخون یا حرفه ای یاد بگیر ازدواج کردی مستقل باشی

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
هرچی قلبت میگه همون راه تو هست  هیچ وقت هم به خاطر ترس مسیری رو انتخاب نکن امیدوارم موفق باشی ...

بله حتما میبینم کتابشم حتما مطالعه میکنم من از چیزای که مربوط  باشه خوشم میاد خیلی ممنونم همچنین شما هم موفق باشید 

2740
منو شما خیلی مثل همیم😂 منم وضعیت مالی خانوادم خوبه میگن برای خودت درس بخون یا حرفه ای یاد بگیر ازد ...

دقیقا خانواده من میگن در کنار این که داری درس میخونی خیاطی یا ناخن کاری و....چیزی یاد بگیر 

بنظرم تو دنیای الان استقلال مهمه‌ . بستگی به طبع طرفم داره خب. خونه داری هم کار آسونی نیس

ولی خدایی دانشجویی داری درس میخونی یعنی چی خسته شدم نه خونه داری نه شاغلی داری فقط درس میخونی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
دقیقا خانواده من میگن در کنار این که داری درس میخونی خیاطی یا ناخن کاری و....چ یزی یاد بگیر 

اونوقت من چند وقت پیش گفتم می‌خوام مستقل بشم و یه کاری رو شروع کنم 

بابام عصر روز بعد می‌گفت دیشب تا صبح نخوابیدم با خودم فکر کردم چه کمبودی رو توی زندگیت احساس می‌کنی که میخوای بری کار کنی هرچی میخوای به خودمون بگو 

تصمیم گرفتم کلا سمت شغل و کار نرم فعلا😂😂

2706