2733
2739
عنوان

به نظر شما یه زن باید

346 بازدید | 31 پست

سرکار بره و دستش تو جیب خودش باشه 

اگه خونه دار باشه خوب نیست 

همش میگن باید زن سر کار بره و فلان 

من دانشجو  دانشگاه آزاد رشته روانشناسی هستم دارم درس میخونم تازه 21سالمه خسته شدم خب  

من هم

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی نظرخودشو داره 

منم مستقل شدنو دوست دارم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2728
2740

منم۲۱سالمه و روانشناسی میخونم😅

مستقل شدن خیلی خوبه ولی نه هرشغلی فعلا منو شما باید تلاش کنیم که بتونیم پنج شیش سال ده سال دیگه یه شغل درست حسابی داشته باشیم وگرنه از الآن که نمی‌تونیم شغل خاصی داشته باشیم با توجه به سن و مدرکمون

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
هرکسی بر اساس علاقه مندی هاش باید جلو بره حرف مردم برات مهم نباشه ببین با چه کار و تصمیمی از زندگی ...

می‌خوام تا دکترا ادامه بدم بعد برم سرکار دلم میخواد یه روانشناس موفق بشم 

منم۲۱سالمه و روانشناسی میخونم😅 مستقل شدن خیلی خوبه ولی نه هرشغلی فعلا منو شما باید تلاش کنیم که ...

دقیقا حرف منم همینه دلم میخواد تا دکترا حداقل بخونم که بتونم یه روانشناس موفق بشم

2706