2737
2739

مثلا جلو شوهرتون اگر بگه فلانی ( شما ) شوهر کرده جهاز دادم بره دنبال زندگیش 

هرچی دارم بذارم برای پسرام 

من به شکستن قلبم سر این قضیه عادت کردم اما جلو شوهرم نه ! 

اگه قطع رابطه کنم برای همیشه گناه کردم ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قطع رابطه نکن ولی رفت و آمد زیادی نکن

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

بله مامانم فقط هرچی هست و برای پسراش میخواد به عروساش بیشتر بها میده تا دختراش انقد گفته و خونده تو گوش بابام که بابامم باهاش هم نظر شده از نظرشون دختر هیچ حق و حقوقی نداره پسره که براشون میمونه و حق داره 

الهی گاهی نگاهی 
2740
میشه تایپکمو گزارش بزنی ؟واست صلوات میفرستم

زدم

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

داداش ندارم🥴

ولی پدربزرگم حین تقسیم زمیناش به پدرم کمتر داد ، چون بقیه عموهام پسر داشتن پدر من دوتا دختر داشت🙃

زن عموم هم میگفت این مقدار زمین و درخت که سهم پدرت شده رو هم همشو ب دختر نمیدن😑دختر اینقدر سهم نمیبره😑

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

من جای شما نیستم عزیزم و آدم تا توی شرایط نباشه نمتونه نظر بده ولی حسی که الان دارم اگه پدرم همچبن حرفی میزد میگفتم بمون با همون پسرات که تخم دو زرده کردن لابد برات و دیگه خونش نمیرفتم که بی احترامی کنه

پدر من داداشام و بیشتر دوست داره ماهم عادت کردیم

2706