2733
2739

سلاممم خانما کیا حین سزارین دکترشون این عملو براشون انجام داده؟!؟ چطوری بوده؟ من از دکترم پرسیدم گفت دست مزدش جداست و انجام میده فقط جای بخیه ی سزارین کوچیکه اینو انجام بده بزرگتر میشه جا بخیه حالا نمی‌دونم و هیچ اطلاعی در موردش ندارم کسی هست ک راهنمایی کنه!!

اسمش چیه؟ ابدومینو پلاستی؟

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم سزارین همراه با نیمه ابدو انجام دادم چربی ها رو برداشتن و شکم صاف شد عاالی بود برام . پیش دکتر ندا سالاریه بیمارستان گاندی عمل کردم خودشون با یه دکتر زیبایی کار میکردن فامیلش دقیق یادم نیست برای من عالی بود 

2740
یکی از فامیل هامون سر دوم اینکار کرد . من ندیدم ولی گفتن شکمش انگار تخت شده و درد بعد عملش یکم بیشتر ...

منم سزارین دوممه و دیگه نمی خوام بچه بیارم سر سزارین اولم شکمم کمی شل شده سر اینم ک دو برابر میشه حالا نمی‌دونم این عمل چطوریه 

عزیزم سزارین همراه با نیمه ابدو انجام دادم چربی ها رو برداشتن و شکم صاف شد عاالی بود برام . پیش دکتر ...

حالا دکتر زنانم اینو خودش انجام میده ولی گفت چربی ور نمی‌داریم پوست اضافی شکم ک شل شده رو ور میدارم

حالا دکتر زنانم اینو خودش انجام میده ولی گفت چربی ور نمی‌داریم پوست اضافی شکم ک شل شده رو ور میدارم

برو تو پیج دکتر ندا سالاریه کارهاشو میزاره ببین چقدر چربی برمی‌داره کیف میکنی از کارهاش

2706