2733
2739

یا چون کیست دارم فایده نداره؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امپول پروژسترون اول بار میدن که پریود شی اما برای درمان کیست حتما باید قرص مصرف کنی

گف پریود شدی ، روز ششم پریودت بیا ببینم کیستت رفع شده یا نه . بعد گف چون کیست داری شاید با آمپول پریود نشی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
گف پریود شدی ، روز ششم پریودت بیا ببینم کیستت رفع شده یا نه . بعد گف چون کیست داری شاید با آمپول پری ...

امپول پروژسترون جوری هست که بزنی خونریزی زیادی داری شاید برای همونه اینجوری گفته.

ولی یک چیزی بگم مطمینی دکتر زنانه

امپول پروژسترون جوری هست که بزنی خونریزی زیادی داری شاید برای همونه اینجوری گفته. ولی یک چیزی بگم م ...

پیش پزشک متخصص بیمارستان بهمن رفتم . به نظرت اشتباه گفته ؟ عوض کنم دکتر و ؟

2740
متخصص زنان؟؟؟

آره دکتر فریبا کهن پور . سرچ کنی میاد . 

گف ذخیره تخمدانت نسبت به سنت پایینه

آره دکتر فریبا کهن پور . سرچ کنی میاد .  گف ذخیره تخمدانت نسبت به سنت پایینه

نمیدونم چی بگم اینجور تجویزی برای کیست تاحالا نشنیده بودم که امپول برای رفع کیست استفاده کنن من چندسال درگیر بودم امپول میزدم پریودشم ۷ روز بعدش معمولا پریود میشم از پنج پریود دوفاستون شروع میکردم یا ال دی کم کم هم کیست از بین میرفت اما وقتی دکتر رفتی حرفش رو گوش کن