2737
2739

خانوما من ده سال پیش بخاطر خونه بیست روز بعد عروسی طلاهامو فروختم تا خونه دار بشیم، چندسالی وضعمون خوب نبود قسط داشتیم نتونست برام بخره، پارسال چندتا قرعه‌کشی برنده شد بازم نخرید بهونش هم این بود اول ماشین عوض کنم واجبه البته ماشین رو به اسم من زد، الانم گیر داده موتور رو عوض کنه از این اتومات ها بخره، دیروز باهاش بحثم شد گفتم پس کی طلا واسم می‌خری میگه موتور رو چکی دارم میگیرم طلا رو نمیشه چکی خرید ، هرچی میگم برای آینده بچمون باید طلا جمع کنیم میگه چرا حسرت یه موتور تو دلم بمونه واسش مهم نیست حسرت طلا تو دل من بمونه، تو این چند سال دوتا دستبند گرفتم ولی یکیش رو نصف پولشو مادرشوهرم داد یکیش هم چندماه پیش با قرعه کشی گرفتم البته سنگین نیستن معمولی هستن ، خودمم کار میکنم ولی حقوقم کمه همه پای بیمه و قرعه‌کشی و لباس میره، با حرف دیروز شوهرم احساس کردم هیچ ارزشی براش ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب تو هم از حقوقت پس انداز کن برای خودت طلا بخر اصلا خرج خونه و قسط و اینا نکن

حقوق من خیلی کمه اصلأ به خرج خونه و قسط نمی‌رسه ، یه قسط بیمه ام رو میدم یکی هم قرعه‌کشی خودم رو چیزی ازش نمیمونه 

واقعا که طلاانقدر ارزش داه که بخای زور کنی شوهرتو برات بخره من نمیدونم چرا ی عده خون شوهرشونو تو شیشه میکنن بخاطر ی وسیله خب مشخصه شوهرتم ازت زده میشه و حس تنفر و حس بدی نسبت بهت پیدا میکنه 

2740

منم هفته اول ازدواج طلاهامو فروختم که بتونیم خونه بخریم ،ولی هیچوقت به فکر این نبودم که جبران کنه و بخره برام. بهرحال خونه رو هر دو داریم توش زندگی میکنیم اتفاقا اینجوری ته دلم حس خوبی دارم که اینجا مفید بودم و بخشی از هزینه خونه رو من تونستم بدم.

بعدها همسرم خودش وام گرفت ماشین خرید ، منم خودم با حقوقم وام گرفتم ماشین خریدم‌.

طلا هم ندارم.

کی گفته برا آینده بچه باید طلا داشت؟!🤔اصلا آینده یعنی چی؟ شما امروزت تلخه که آینده بچه خوب باشه؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
سخت نگیر؛ طلا چیه اخه که حسرت بکشی براش ماشینم که به نام تو هست پس بفکرته

طلا برای سرمایه گذاری عالیه ، از ده سال پیش تا الان قیمتش سی و هفت برابر شده، من برای آینده پسرم میخوام جمع کنم شاید بتونم در آینده یه تیکه زمین براش بخرم حتی عیدی های خودشو طلای ریز میخرم

حقوقت رو به خودت طلا بخر .وظیفه ی اونه پول لباس و قرعه رو بده.بیشتر حقوقت رو برای خودت پس انداز کن ط ...

حقوقم خیلی کمه ، بعد من دلم میخواد یبار شوهرم منو ببره طلافروشی واسم چیزی بخره 🥲

اگر خودت کار میکنی حتما برا خودت ی پس اندازی داشته باش 

من کلاً بیشتر حقوقم رو طلا میخرم برا پس انداز ،شوهرم هم میدونه همیشه میگه کار خوب رو تو میکنی 

اول که حقوق گرفتی حتماً ی مبلغ رو بعنوان پس انداز بزار ی کارت دیگه ،بعد برو سراغ خرج های دیگه اگه کم آوردی از همسرت کمک بگیر ، خلا بعد چند ماه پس اندازت رو طلا بخر 

اگر هم که حقوقت به اندازه ای هست که هر ماه بتونی بخری که چه بهتر 

2706