2733
2734

عسک 💅🏻

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشیمونی سودی نداره🤣 همه  از این کارا کردن منم چتری زدم شبیه قارچ شدم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2728

چه مدلی زدی؟ عکسشو میزاری؟

اگه کامنت یا تاپیک منو تو سایت دیدی و دیدی که آنلاینم بزن تو گوشم وداد بزن بگو برو درستو بخون بچه!🫡✋️😐 حتما به روم‌بیاریدوبگید که مگه نباید الان سر درسات باشی؟
2738

از الان یاد بگیر بعضی اوقات خودت باش خیلی هم خوشگل و ناز شدی پس فردا هم در میاد دو باره میشی همون دختر زشت مو بلند

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

من عاشق موی پسرونم😍

طی این سالها فقط یکبار موهام تا کمرم رسید و یکسال و‌نیم تحمل کردم کوتاه نکنم. همیشه به مدلای مختلف کوتاهه😍

حالا شماهم شاید بهت بیاد ولی چون دفعه اولته خودت اینجور فک کنی و غریب باشه برات

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706