2737
2734

جونش دربیاد خودش کاراشو کنه...

خدا لعنتش کنه

زیادم نمیرم

امروزم زنگ زد به زور بگه بیاد نرفتیم

خوشم نمیاد ازش

میخواست یه مشت ماکارانی با سویا بزاره جلومون جلو دختراش چلو گوشت و چلو مرغ

نکبت

بهش گفتم بچم ۲۰ روز درس داره کلاس اولیه باید باهاش کار کنم هیچ جا نمیرم.

این حسمم تقصیر خودشه ...از بس ...

نرو مگه مجبوری؟اعصابتم الکی خورد نکن

میشه تایپکمو گزارش بزنی ؟واست صلوات میفرستم🩷

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همیشه دعا کردم خدایا اگر قراره بهم پسر بدی کلا بچه نمیخوام من اصلا تحمل رفتارهای عروس رو ندارم  ...

رابطه خوب باشه عروس وداماد نداره ،یسری فکر می کنن چون مادرشوهرهستن این حق دارن هرجور خواستن رفتار کنن

2738
رابطه خوب باشه عروس وداماد نداره ،یسری فکر می کنن چون مادرشوهرهستن این حق دارن هرجور خواستن رفتار کن ...

البته یه سری از عروسها هم همینطورن و واقعا غرق تو سوتفاهم و حرف دراوردن و فتنه هستن

در کل خدا اهل رو دربرابر اهل قرار بده وگرنه تحملش سخته

خوب نرو.

مگه میشه اینقدر حس بد داشته باشی و با این وجود بری؟؟؟؟

من با جاریم اینجوری هستم. کلا قطع رابطه کردن.

زندگی خودمو میکنم. هزار بار خواهرشوهرا باهام حرف زدن اما گفتم حاضرم الان جدا بشم اما با خونه برادرتون ارتباط نداشته باشم.

چون سم خانواده هستن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
اونوقت مایه بدبخت مادرشوهر هیچچچچچچچوقت دعوت نمیکنه بریم خونشون شام یا ناهار ....  دختراش همیش ...

اینم حوصلش سر میره میگه وقتای دیگه نمیگه...کثافت یسری سیب کرم خورده اورد گذاشت جلوم دو بار محترمانه گفتم نمیخورم دفعه سوم گفتم معده ام حساس میوه خراب نمیخورم گدا گشنه گفت بخور یه جاییتو پر میکنه!

2706