2737
2734
عنوان

چه دعایی برای حفظ ابرو میدونید

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم ازدواج کرده بود ولی همچنان با دوست پسرش در ارتباط بود البته پیامکی و زنگ  عاشق هم بودن نش ...

خداکنه اون پسره ایی که عکس داره یا عکس و پاک کنه یا گوشیش بشکنه یا نتونه به کسی چیزی بگه متاسفانه فامیلم هست تورو خدا دعامون کنید

2728
انشالله نگران نباش هیچ چیزی نمیشه از ته قلبت از خدا بخواه که آبروتو حفظ کنه  و اگر خطایی هست د ...

من خطا یی نکردم خواهرم بچه اس تحت تاثیر حرفای پسر قرار گرفته گوه بالا اورده فقط خداکنه جمع بشه

خداکنه اون پسره ایی که عکس داره یا عکس و پاک کنه یا گوشیش بشکنه یا نتونه به کسی چیزی بگه متاسفانه فا ...

از ته دلت دعا کن نذر نمک کن  بگو یا حضرت فاطمه نذر نمک سه سه شنبه میکنم ابرومونو حفظ کن

2738

تو گوگل بزنید مجرب ترین سوره برای حفظ آبرو 

من هم مواردی پیدا کردم خدمت تون می فرستم 

توکل قلبی و زبانی باهم به خدا هم نتیجه میده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
از ته دلت دعا کن نذر نمک کن  بگو یا حضرت فاطمه نذر نمک سه سه شنبه میکنم ابرومونو حفظ کن

انشالله از فاطمه زهرا نمیخوام ابرومونو حفظ کنه اخخخ بیچاره بابام خیلی ادم پاک و ابرومندی 

چه جالب مقصر بوده و تاوان نداده من برای کارهای نکردمم تاوان دادم

😃😃😃😃😃😃😃 کلا من میگم نظر کرده هست  ماه هفتم بارداری شوهرش یه خونه عالی ویلایی نزدیک مامانش  خرید بردش یه پسر دنیا اورد دوسالش شد باردارشد دخترش دتیا اومد پسرش داد مادره مادزش بزرگ کرد خودشم که هم خوشگل هم الان بچه هاش بزرگ شدن رفته دانشگاه داره لیسانس پرستاری آزاد میخونه نه که بره سرکار نه برای دل خودش 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
😃😃😃😃😃😃😃 کلا من میگم نظر کرده هست  ماه هفتم بارداری شوهرش یه خونه عالی ویلایی نزدیک مامان ...

آره ناشکری نمیکنم ولی حکمت خدا رو هم درک نمیکنم تو این موارد 

بعضا شک میکنم میگم شاید راه درست زندگی همونه بدون قید و بند و تعهد و تلاش نه فقط سر خیانت کلا تو زمینه شغلی و تحصیلی 

دیروزم یه مورد مشابهه اطرام دیدم بدتر حالم بد شد

2706