2733
2734
عنوان

یعنی متاهل ها برن بمیرن؟

262 بازدید | 19 پست

یعنی چی یکی یه گوهی خورده با یکی ازدواج کرده طلاق هم که تو ایران نمیشه راحت جدا شد و طلاق گرفت هرکی میخواد طلاق بگیره عین بختک میریزن سرش وااای طلااااق واه واه واه طلاااااق چه کار بدی چه کار زشتی 

زن مطلقه واه واه بچه طلاق اوه اوه

بعد با کس دیگه ای هم اصلا نباید در رابطه باشه یعنی همون لجن خودتو که یه روز به اجبار یا به هر دلیلی تو سن کم باهاش ازدواج کردی تا لحظه ی گور تحمل کن تا بمیری شاید اون دنیا اگه وجود داشت بتونی عشق و تجربه کنی 

اصلا شاید یکی طرفش سرد باشه اون آدم باید تا آخر عمرش بسوزه و پژمرده بشه؟ نه حق طلاق نه راه برگشت نه حق آشنا شدن با یکی دیگه

نمیگم خیانت خوبه درکل دارم میگم متاهل شدن مثل افتادن تو قفسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلن از اون آدمایی هستی که حرف مردم خیلی برات مهمه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

هر قفسی کلید خودش رو داره 

الانم دیگه مثل قبل طلاق منفور نیست سخت هست ولی دیگه نگاهی ک قبلا به یه خانمی ک جدا شده داشتن ندارن 

دیگه بستگی ب خودتون داره ک‌چقدر حرف بقیه رو بزرگ و مهم کنید 

2738

چرا اونایی رو نمیگی چه زن چه مرد ... که بهترین همسر دنیا گیرشون اومده عاشق پولدار خوش اخلاق پایه خلاصه بهترین 

همه ک گیره یه آدم نفهم و بی پول و دیوونه و .... نمیفتن

بعضیا خیلی شانس دارن...اینستا یه چرخی بزن بلاگرا و پولدارا رو ببین چه کیفی میکنن....چه میدونن بی پولی یعنی چی شوهر بد یعنی چی بچه ی گرسنه یعنی چی

اینجوری نیست 

باید شهامت داشته باشی 

طلاق بده 

ولی گاهی انتخابای ما بین بد و بدتره 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

مشخصه ک طلاق بده و بچه ی طلاق گناه داره کسی ک از اول بزور ازدواج کرده و مشکل داره غلط میکنه بچه میاره، بچه ی بیگناهو وارد این دنیا نکنه و بدبختش نکنه بره هر غلطی میخاد بکنه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)

اون دیگه بستگی ب آدمش داره ..اینکه خودتون درگیر افکار دیگران کنین و بگید مردم چی میگن نشد حرف 

آدمی ک واقعن شعورش داشته باشه بدونه اون زندگی براش زندگی نیست جدا میشه ..دوباره از نو میسازه 

ولی سر زندگی باشی و با یکی هم تو رابطه فقط مشگلاتتو بیشتر کردی ..چون میگن شوهر داره میگن فلانی زن داره این کارا میکنه ..ولی وقتی پتارکه کنی دیگه تموم شدس و شما حق انتخاب داری

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

حرفتو یه جورایی قبول دارم من اکسم از بچگی نشون کرده دختر عموش بوده یه دختر دادن یه دختر گرفتن ولی اصلا همدیگرو دوست ندارن بخاطر رسم های غلط بزرگترا زندگی دو نفر زهر شد اصلا زنش رو دوست نداره همش خانوادش رو نفرین میکنه طلاق هم نمیتونه بده بخاطر زندگی خواهرش چون ابن طلاق بده خواهرشم طلاق میدن مجبور زندگی کنه ولی بهم همش میگه ک من حق زندگی خوب ندارم دیگ باید با همین زنی ک دوسش ندارم بمونم بهم میگه ک میخوام یه زندگی جدیدی با تو شروع کنم

اون دیگه بستگی ب آدمش داره ..اینکه خودتون درگیر افکار دیگران کنین و بگید مردم چی میگن نشد حرف  ...

خب یه مردی بجای اینکه خیانت کنه بره به زنش بگه می‌خوام طلاقت بدم درست؟

اونوقت نمیشه که یهو بری بگی من تو رو نمیخوام اصلا مگه میشه 

2706