2737
2739

ی فامیل داریم .ی پسر 21سالس .هول و اینا نیس شایدم باشه من نمیدونم .بعد این وقتی با من حرف میزنه زل میزنه تو چشمام یکسره منم اصلا نمیتونم چشم تو چشم شم .این مستقیم تو صورت منه همش منم نگاه سقف و درو پنجره میکنم وقتی حرف میزنم اصلا نمیتونم تو چشم کسی نگاه کنم.میخواید بگید هوله هم مثلا نگاه بدن و اینا اصلا نمیکنه فقط تو چشمام زل میزنه اذیت میشم .دلیل اینکه نمیتونم ب چشمای کسی نگاه کنم چیه ؟دلیل نگاه اون چیه چرا اینطور نگه میکنه اذیت میشم .تمرکزم ب هم میریزه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

شاید دوستت داره و شاید عادتشه

تو هم عادت بدی داری کسی حرف میزنه یه نگاه باید بکنی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
شاید دوستت داره و شاید عادتشه تو هم عادت بدی داری کسی حرف میزنه یه نگاه باید بکنی

نگاه میکنم ولی یکسره ن .نمیتونم تو چشم کسی زل بزنم تا میخوام تلاش کنم چشام پره اشک میشه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمالا عدم محبت داره.بانگاهتون حس خاصی برقرارمی کنه.

نفهمیدم 😂.اخه من اصلا زیاد نگاه نمیکنم وقتی مبخوام زل بزنم ب چشم یکی چشام پره اشک میشه تمیتونم

نگاه میکنم ولی یکسره ن .نمیتونم تو چشم کسی زل بزنم تا میخوام تلاش کنم چشام پره اشک میشه

همون یکسره لازم نیست هر دفعه ای خوبه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم