2733
2734
عنوان

موهامو صورتی کنم؟؟💕💕

279 بازدید | 49 پست

خانوما من میخوام رنگ فانتزی بذارم نمیدونم چه رنگی خوشگلتر میشه موهام مشکیه به نظرتون صورتی باهاش خوبه یا رنگ دیگه؟ 

خودم زیاد از رنگ صورتی خوشم نمیاد ولی همه میگن ترکیب صورتی و مشکی شیک تره نظر شما چیه؟

چه مدلی رنگ کنم پایین موهامو؟ یا دو تا تیکه از جلو؟ یا چتری هامو؟

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی خوبه صورتی کاری که خوشحالت میکنه رو انجام بده 

میشه تاپیکمو گزارش بزنی؟واست صلوات فرستادم🩷

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی
ایش

خوشتون نمیاد میتونین وارد تاپیک نشید خانوم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2740
بادمجونی  جیگری

مرسی عزیزم بابت نظر😍💕

بعدن خیلی بد رنگ میشه دوستم آبی کرد بعدش کم رنگ شد بی ریخت شد یکی دیگه قرمز کرد بعدش شبیه رنگ هویچ شد خیلی بد ترکیب شد وای منی که عاشق رنگ فانتزی برا مو بودم اینارو دیدم پشیمون شدم خیلی بی ریخت شدن

دو تیکه از جلو ابی هم قشنگه

اره آبی رنگ مورد علاقمه😍👌

اگه خودتو دوست داشته باشی دستش نمیزنی مگه چته به این خوشگلی و نازی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706