2733
2734
عنوان

خواهرشوهردیونه😐

466 بازدید | 28 پست

مادرشوهرم مارو شام دعوت کرده بود

تا ک وارد خونه شدیم خواهر شوهرم به پسرم یه سیلی زد مثلا ب شوخی 😐پسرم پکر شد از اول مهمونی تا موقع رفتن فقط روپام نشست و بغلم میکرد میترسید ولی پسر خواهرشو انقد بوس و بغل میکرد جلو بچم ک پسرم حرص بخوره پسرم فقط 2 سالشه 

فکر نکنید خواهرشوهرم بچس نه 20سالشه و نامزده

بعد بچم ک میخواست کمی یخش باز بشه با پسر عمش بازی کنه از اونطرف دوان دوان اومد  یه سیلی زد  ب پسرم، پسرمم قهر کرد اومد نشست رو پام  منم گفتم چرا میزنی بچه رو میترسونی میگه خوب میکنم حقشه 😐

بعد ک شامو خوردیم میگه پاشو ظرفارو بشور گفتم اگه قراره از مهمون کار بکشید هیچوقت دعوتش نکنید من اومدم یه ساعت بشینم حرف بزنم برم نه اینکه بیام یکسره تو اشپزخونتون کار کنم

مادر شوهرمم گفت بهش ک بسه گستاخی نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی بگم نفهم زیاده یکیش اون. ولی کاش یه کمک کوچیک هم شد میکردی. مادرشوهر مثل مادره 

ظرفارو جمع کردم ولی نشستم هیچ لزومی نداره تو خونه میزبان کار کنی هرکی میخواد باشه باشه

2740

آخه طفل معصوم زدن داره؟!

بر فرض هم اگر اشتباهی کرده حق بچه کتک نیست . تنبیه و تشویق عین امر به معروف و نهی از منکر آداب داره . اول تذکر لسانی با لحن مناسبه. بچه از در نیومده داخل چیکار کرده که باید کتک بخوره. بنظرم دفعه بعد نذار بچه رو بزنه

2706