2733
2734

ببرشون پارک گناه دارن اخه 

میشه تاپیکمو گزارش بزنی ؟لطفا واست صلوات میفرستم

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

همون ناهارتو جمع و جور کن تو پارک نزدیک خونتون ببر....انقدر به بچه ها میچسبه

حال خودتم عوض میشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همون ناهارتو جمع و جور کن تو پارک نزدیک خونتون ببر....انقدر به بچه ها میچسبه حال خودتم عوض میشه

ناهارم هنوز آماده نکردم نمیدونم آخه تنها نمیتونم وسیله تو دستم ببرم که شوهرمم نیستش پوووف  پوکید یم 

عزیزم ناهارتونو بخورید

بعد از ظهر دست بچهاتو بگیر برو ی پارک نزدیک خونتون اونجا یکم گشت بزنید بیاید خونه

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋
2740
ناهارم هنوز آماده نکردم نمیدونم آخه تنها نمیتونم وسیله تو دستم ببرم که شوهرمم نیستش پوووف  پوکی ...

گلم سر ظهری ک خوش نمیگذره کسی تو پارکم نیست 

یه شام خوب درست کن همونی ک دوسدارن برین با شوهرت بشینین بخورین بیایین

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

میتونی غروب که هوا خنک شد همون غذا که داری یا غذا ساده مثل کتلت استانبولی و....که راحت  ببری تو فضا آزاد بیرون و پارک بخورین 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
ناهارم هنوز آماده نکردم نمیدونم آخه تنها نمیتونم وسیله تو دستم ببرم که شوهرمم نیستش پوووف  پوکی ...

ساندویچ الویه ایی چیزی درست کن سبک باشه ببرشون پارک چون حداقل تفریحه برای یه بچه