2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از طرف جماعت مذهبی و عالمان دینی از شما معذرت می‌خوام که همه با هم گوش به زنگ تاپیک شما نبودن تا گره از کارتون باز کنن⁦🙏🏻⁩

خب یا بلدیم جواب بدیم یا بلد نیستیم دیگه. هرکس جواب داد دستش درد نکنه هرکس جواب نداد ارث پدرتون رو طلب ندارید ازش که.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
برای باز شدن گره ای نذر مالی میخوام بکنم 

من برا بارداریم نذر نون پنیر سبزی ب نیت حضرت رقیه کردم ب ۱ هفته جواب گرفتم

قبلشم ی مشکل داشتم نذر کردم همینو بازم جواب گرفتم

نذر قران و صلواتم ک ردخور نداره 

صلوات هدیه بدی ب شهید حالا میخاد از شهدای کربلا باشه یا شهدای خودمون 

من برا بارداریم نذر نون پنیر سبزی ب نیت حضرت رقیه کردم ب ۱ هفته جواب گرفتم قبلشم ی مشکل داشتم نذر ک ...

پول بدم به نیازمند چی ؟من قبلا جواب نگرفتم شما چی؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
پول بدم به نیازمند چی ؟من قبلا جواب نگرفتم شما چی؟

بهترین نذر سیر کردن نیازمنده . هرچقد میخای هزینه کنی خوراکی بخر بده ب یه خانواده واقعا نیازمند 

روغن ماکارونی رب سویا . هرچی 

2740