2737
2739

سلام راستش من همسایه مادرم و مادرشوهرم و جاریام عمه و عمو هستم شوهرمم پسرعمومه 

حالا چند بار قبلا گفت میخای بری خونه مامانت بهم پیام بده برو بعد امروز صبح زنگ زد ک شام میریم خونه مامانت اینا بعد من ب مامانم گفتم مامانم گف ما بعد از ظهر میریم سر زمین شالیمون تو ناهار بیا شوهرتم دیر میکنه براش ناهار ببر منم به شوهرم پیام دادم ک مامان اینا شام نمیتونن و ناهار میرم حالا چون همسایه هستیم منم خب زود رفتم دیگ شوهرمم زنگ زدک مگه من گفتم برو 😶😐میگ منو مسخره کردی خودت اونجا بودی بعد پیام دادی میگم آخه مگ راهمون چقده  من پیام دادم رفتم دیگ حالا زنگ زد ک چمیدونم رفتی دیگ خونه نیا و این حرفا منم رفتم خونه ببینم حرف حسابش چیه خانوادمم متوجه شدن باز برام غذا فرستادن🥴یعنییییی تا میگم این مرد داره آدم میشه تررررر میزنه ب همچی میدونم بیاد خونه ی دعوای حسابی داریم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا برگشتید خونتون؟

شما یعنی اجازه میگیرید برای رفتن به خونه مادرتون با پیام اطلاع دادین بهش دیگه 

برگشتنتون اشتباه بود 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2731
یکی از شوهرت یکی از بچت حتی پیش خودتم تعریف نکن دو اینکه همشون همینن

اعصابم خیلیییی  خورد شد تا گفتم آدم شد تررر زد نمیدونم اصن حق با کیه این وسط

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
چرا برگشتید خونتون؟ شما یعنی اجازه میگیرید برای رفتن به خونه مادرتون با پیام اطلاع دادین بهش دیگه&n ...

چون خونمه همونقدر ک خونه شوهرمه خونه منم هست ۲سال برای ذره ذره اش زحمت کشیدم 

دقیقا خدش میگ اطلاع بده بعد برو بعد میگ مگ گفتم برو رفتی اصن نمیدونم چشههه 

2738
اعصابم خیلیییی  خورد شد تا گفتم آدم شد تررر زد نمیدونم اصن حق با کیه این وسط

شوهر من دقیقا همینجوره

یه وقتا انقد اعصابمو خورد میکنه میگم همین فردا برم طلاق بگیرم یه وقتا انقد خوبه که میگم چقد خوب شد من این مرد رو انتخاب کردم🙄🙄🤕🤕🤕

من تا نصف خوندم متوجه نشدم.استارترهای محترم  لطفاً خلاصه و واضح بگید.

رفتم خونه مامانم شوهرن گف بدون اجازم چرا رفتی اینم خلاصش

نمیدونم احتمالا حساسیتی داره راجب این مسئله پیام که دادی منتظر جواب نموندی؟ شاید اگر زنگ میزدی بهش بهتر بود حداقل این بحث پیش نمیومد ولی خیلی بده که برای خونه مادر رفتن باید زنگ زد اجازه گرف😕

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
شوهر من دقیقا همینجوره یه وقتا انقد اعصابمو خورد میکنه میگم همین فردا برم طلاق بگیرم یه وقتا انقد خ ...

دقیقاااااا یعنیییی همیشه خیلییی خوبه وقتی خودمونیم حقیقتا خوبه تا پای خانواده ها میاد وسط میشه یزید 

خب ما با جفت خانواده ها همسایه اییم 

2706