2733
2734
عنوان

دختر ۵ ساله تون

102 بازدید | 13 پست

وقتی بخواد با بچه دیگه بره اجازه میدین؟

دخترم ۵ سالشه اخر هفته میریم روستا خلوته وهمه میشناسن بعد او خودش میره خونه مادرشوهرم از اونجا با نوه خواهرشوهرم میره خونه مادربزرگ اون وصب تا حالا خبرش ندارم منم روم نمیشه برم بیارمش چون برای اونها عادیه ومیگن چرا نمیذاری بچه بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حالا همه هجوم میارن سرم 

اما روستا و غیر روستا نداره 

از بچت زیاد عافل نشو 

یه موقع به بچه تعرض بشه. 

یه موقع همسنهاش یا بزرگترهاش بچه رو دستمالی کنن...

ما که دهه شصت بودیم و اینقدر دنیا پاک بود . اکثرمون دست مالی و تعرض بهمون شد. مادرهامونم خبر دار نشدن. اما تموم عمر روحمون زخمی شد

2740
عزیزم حالا همه هجوم میارن سرم  اما روستا و غیر روستا نداره  از بچت زیاد عافل نشو  ...

متاسفانه من این حرفها رو بزنم یا برم بچم رو بیارم خونه میگن تو مریضی برو دکتر

متاسفانه من این حرفها رو بزنم یا برم بچم رو بیارم خونه میگن تو مریضی برو دکتر

بگو بله مریضم. اما میخام هوای بچمو داشته باشم. 

نیاریدش خونه. هر جا هست خودتون هم کنارش باشید. 

وقتی میاد با مهربونی بخاید همه چیزو تعریف کنه براتون. 

به خاطر حرف و فکر بقیه غافل نشید. 

ما اون موقع روستا بودیم. تو کوچه در حین بازی دختر بچه هارو صدا میزن. و در عرض دو دقیقه دستمالیشون میکردن. 

یه چیزایی رو نمیشه اینجا گفت

بگو بله مریضم. اما میخام هوای بچمو داشته باشم.  نیاریدش خونه. هر جا هست خودتون هم کنارش باشید. ...

واقعا ولی متاسفانه خانواده شوهرم زیادی بی خیالن مادرشوهرن اینجور نبست ولی دختراش 

دختر من چهارسالشه هرجا خودم یا باباش باشیم اونم باید باشه خونه عمش کنار مادرشوهرمه حق نداره تنها بره اونام متاسفانه بیخیالن و بچه هارو ول میکنن تو حیاط یا بزرگ و کوچیک رو میفرستن تو یه اتاق درم می بندن که صداشون نیاد

شوهرم هم یکم بی فکره ولی من از اول اجازه ندادم براشون عادی شده دیگه زیاد اصرار نمی کنن

دختر من چهارسالشه هرجا خودم یا باباش باشیم اونم باید باشه خونه عمش کنار مادرشوهرمه حق نداره تنها بره ...

هر چی میگم بچه که حالیش نیست اونها هم میگن بچه است

ولی الان شوهرم رفت آوردش پیش خودش خدا را شکر