2737
2734
عنوان

دستشویی فرزند 3ساله

61 بازدید | 2 پست

کودک 3ساله من دستشویی میره ولی خونه بابام که میرم،بعضی وقتا فراموش میکنه دستشویی بره و خودش خیس میکنه،برای همین بجز خونه بابا جرأت نمیکنم جای برم چیکار کنم؟

خانواده خوشبخت یعنی داشتن یک همسر خوب که در کنارت باشه و عاشقانه دوستت داشته باشه و فرزندانی که غنچه ها و ثمره عشق شما باشند   

بشین باهاش حرف بزن بگو متوجه شدم توی خونه حواست به مثانه ت هست و وقتی احساس ادرار داری میتونی توی بدنت شناساییش کنی به نظرت چی باعث میشه خونه پدر جون توجهت به مثانه ت کم بشه و یهویی خیس بشی ؟ 

سرگرم بازی میشی حواست پرت میشه ؟ دوست داری به بازی ادامه بدی ولی یه دفعه می‌ریزه ؟ 

به نظرت چی کار میتونیم بکنیم که خونه پدر جون دیگه این اتفاق نیفته ؟ میخوای موقعی که خونه پدر جون اینا هستیم بهت یاد آوری کنم؟ بچه رو باید به حرف گرفت مغز بچه رو رشد داد جوری که خودش قسمتی از حل مشکل باشه و راه حل بده اینطوری همیشه همکاری بچه هم زیادتر میشه و شاید اصلا نیاز نباشه بهش یادآوری کنی و همین گفتگو کمک کنه خودش آگاهیش روی بدنش زیاد بشه و همکاری کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.