2733
2739
عنوان

کسی که هیچ وقت موفق به ازدواج نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1705 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مینویسم به امید اینکه کسی که این مشکل رو داره بخونه ،اول اینکه واسه همتون از خدا پادشاه جهانیان آرزوی آرامش و خوشبختی دارم ،ببینید دخترا اول قبول کنین که ازدواج کار سختی نیست چون من کسی رو میشناسم که از نظر عقلی مشکل داره یعنی مشکل مادرزادی ولی ازدواج کرده،پس این قضیه رو تو ذهنتون بزرگ نکنین،و اینکه مشکل ازدواج نکردن به خاطر کمال گرایی باشه یعنی خواستگار داشتین ولی خودتون نخواستین چون فکر کردین در سطح شما نیست،چه بسا کسایی هستند که با خواستگار اولشون ازدواج میکنن البته من این رو قبول ندارم،چون ازدواج درست بهتر از ازدواج زوده، دخترا از هر پنج تا ازدواج دوتاش طلاقه اینو من نمیگم آمار ایران میگه،پس خدا رو شکر کنین که با ازدواج زود هنگام و اشتباه نرفتین توی دسته مطلقه ها،با کمال احترام به خانومایی که طلاق گرفتن ولی جامعه هنوز اینقدر فرهنگش پیشرفت نکرده و واقعا خانوم های مطلقه از طرف جامعه و حتی خانواده خودشون خیلی سختی میکشن ،هم فشار بیرونی هم فشار روحی خودشون به خاطر یه شکست عاطفی،پس وقتی توی این دسته نیستین خوشحال باشین چون الان یک مشکل دارین اون موقع هزار تا،بعد لطفا از ازدواج یه تصویر رویایی نسازین فقط کافیه یه مدت سر به نی نی سایت بزنین و ببینید که بعد دو سال اول چقدر همه چی خسته کننده میشه و مشکلات متاهل ها چقدر زیاده ،مسئولیت زیاد و زحمت وفداکاری برای شوهر ولی بیشترشون به جای تشکر ،……شما میمونین و یه عالمه خستگی روحی و کمبود عاطفی،و بعدش بچه و شما بین مسئولیت ها خودتون رو از یاد میبرین ،کافیه یه نگاه به مادراتون بندازین اونا هم یه روزی دختر نازپرورده مادرشون بودن،اینی که گفتم برای بیشتر زنای سرزمینم صادقه ،و مورد بعدی حالا شما با یه تصویر واقعی از ازدواج بازم میخواین ازدواج کنین و چیزایی که گفتم به نظرتون شیرین هم هست این یعنی شما آماده ازدواجین،😊 حالا باید مقدمات ازدواج رو فراهم کنین ،مقدمات چیه کامل به خودتون میرسین ،یه ظاهر تمیز و ساده و زیبا ،نه به خود رسیده افراطی ،به پوست و موتون برسین و سالمش کنین و یه آرایش خیلیییییی ملایم که مردا متوجه نمیشن و لباس تمیز و مرتب و اتوکشیده ولی ساده و شیک و خوش بو ،حالا باید برین توی جامعه ،شما حوری هم باشین کسی شمارو نبینه که نمیدونه وجود دارین ،جامعه یعنی برو سر کار تو خونه نشین،کاری که با مردم و مردا ارتباط داره نه آرایشگری، رفتار باوقار و سنگین و همزمان یه لبخند کم و حرف زدن ،بچه ها حرف زدن خیلی مهمهههههه ،و لطفا چندتا کتاب در مورد شناخت مردها بخونین ،سر کار میری؟خب یه کار دیگه رو امتحان کن،مسجد برین دختراااااا مسجد خیلی خوبه پاتوق زناییه که واسه دیرشون دنبال زنن،😀 بعد کلاس های مختلف برین و با مردم آشنا بشین ،و غیر مستقیم به دوستای جدید هم جنستون بفهمونین که قصد ازدواج دارین ،ازدواج از طریق واسته هم زیاده،خب حالا فرض می‌کنیم شما همه این کارارو کردین نشد ،یه احتمال اینکه تو شهر کوچیک هستین که اونجا ازدواج سخته ،به نظرم به بهونه کار و درس برین شهر بزرگتر،یه احتمال اینکه واستون دعا کردن که اصلا غیرممکن نیست،جبهه نگیرین چون تو خود قرآن اومده ،سعی کنین با نماز و قرآن باطلش کنین ،و مورد آخر  که خیلی مهمه تو ذهن خودتون رسیدن به خواسته تونو تصور کنین هر روز موقع بیدار شدن و شب قبل خواب ،تصورتون همراه با احساس باشه ،یعنی اون موقع چه حسی خواهی داشت ،بعد بنویسین و لای قرآن بزارین و هر روز تو یه دفتر آرزو بنویسین خدایا شکرت که ازدواج کردم ،ننویسین که خدایا کمک کن ازدواج کنم یه جوری بنویسین که انگار اتفاق افتاده و هر روز انجام بدین ،مورد بعدی شاد باشین بچه ها ،همونطوری که پول پول میاره شادی شادی میاره ،اول باید باور کنین که میشه ،و مورددددددددد آخر و مهم‌ترین از خدا بخواین بعضی کارها به دست خود ما حل نمیشه و از خدا بخواین حتی پیامبرام از یه جاییی به بعد فقط دعا میکردن اینایی که گفتم رو انجام بدین اگه زیر دو ماه خواستگار نیومد بیا هر چی دلت می‌خواد به من بگو 

بخدا من تا ۲۷ سالگی اصلا دوس نداشتم ازدواج کنم، ۲۷ سالم بود که احساس کردم خوبه اگه کسی باشه که دوسم داشته باشه و منم همینطور... ولی خوب پیش نیومد. خواستگارم داشتم ولی هیچکدوم متناسب من نبودن. تنهایی بهتر از اینه که با یکی از اونا ازدواج می‌کردم..‌ الان ۲۸ سالمه، هدفم یه چیزای دیگس.‌‌.‌

2738
بخدا من تا ۲۷ سالگی اصلا دوس نداشتم ازدواج کنم، ۲۷ سالم بود که احساس کردم خوبه اگه کسی باشه که دوسم ...

بنظر منکه سن تو مناسب ازدواجه واسه یه دختر 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
بنظر منکه سن تو مناسب ازدواجه واسه یه دختر 

کاری با سن ندارم. مهم اینه دیده نمیشم، با اینکه خیلیم اجتماعیم. از همون بچگیم اینطوری بودم. من قیدشو زدم دیگه، شاید اگه برم سر کار، بخاطر پول یکی بیاد سمتم... یعنی با پولم یه پسریو بخرم که دیگران بگن حالا اینم یه شوهر داره، ولی آزاد بذارمش بره هر کاری که دوس داره بکنه😅

مینویسم به امید اینکه کسی که این مشکل رو داره بخونه ،اول اینکه واسه همتون از خدا پادشاه جهانیان آرزو ...

ممنون از پیشنهادتون خیلی نکات خوبی و گفتین 

سه سری مشکلشون نداشتن خواستگار. نیست اکی نشدنشه 

2706