2733
2734
عنوان

کسی که هیچ وقت موفق به ازدواج نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 111 پست

همه زندگی ازدواج نیست حتی به نظر من ازدواج جلوی بعضی کارهایی که دوست داری انجام بدی را میگیره البته بستگی به طرفت داره که هیچ کس صد در صد نیست

مثلا خود من دانشجوی ارشد بودم تو اتوبوس تهران پدرم خدابیامرز زنگ زد گفت من تو را دادم به پسر دوستم حرفهامون را زدیم من داماد را ندیده بودم پسر خوبیه پدر خوبیه ولی اجازه ادامه تحصیل و شغل دلخواهم را به من نداد پس نباید نگران بود که من ازدواج نکردم حالا چی میشه نه کسی که ازدواج کرده یک سری مزیت داره و کسی که ازدواج نکرده یک سری دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته خیلی سخت 

درسته واقعا سخته از یه سنی ادم خیلی تنهایی رو حس میکنه خصوصا میبینی همسن و سالات حتی بچه هم دارن اونا ک میگن ول کنید متاهلی چیه مجردی خوبه درک نمیکنن، چون انتخاب خودشون اشتباه بوده اینو میگن، من خودم سی سالگی ازدواج کردم از انتخابم خیلی راضی نیستم میتونستم انتخاب بهتری داشته باظم اما چون سنم رفته بود بالا گفتم بذار برم شاید بهتر از این دیگ نیاد، فقط تو هر سنی باید عاقلانه انتخاب کنی 

همه زندگی ازدواج نیست حتی به نظر من ازدواج جلوی بعضی کارهایی که دوست داری انجام بدی را میگیره البته ...

همه چیز ازدواج نیست 

اما بعضیا دوست دارن اتفاق بیفته براشون زندگی مشترک داشته باشن همراه داشته باشن تو مسیر زندگی ولی نشده 

2731
درسته واقعا سخته از یه سنی ادم خیلی تنهایی رو حس میکنه خصوصا میبینی همسن و سالات حتی بچه هم دارن اون ...

این حس جا موندن از زندگی و مراحل زندگی خیلی آدم ‌و تحلیل میبره از نظر روحی و جسمی 

2740
همه زندگی ازدواج نیست حتی به نظر من ازدواج جلوی بعضی کارهایی که دوست داری انجام بدی را میگیره البته ...

ولی واقعا ازدواج همه زندگیه .بعضی حرفارو میزنیم خودمونو گول بزنیم

من هرکی میپرسه چرا تا این سن مجردی میگم قصدسو ندارم ولی واقعیت اینه خاستگار ندارم

این حس جا موندن از زندگی و مراحل زندگی خیلی آدم ‌و تحلیل میبره از نظر روحی و جسمی 

درسته اما ادما کلا کمالگرا هستن یعنی فقط اونارو میبینن که ازشون جلو زدن

اما خب حقیقت اینه هر کسی یک مرحله تو زندگیش از بقیه جلوتره مثلا

من و دخترداییم همسنیم

من ازدواج کردم اون درس خوند و پزشک شد الان بهترین خواستگارهارو داره و انتخابی بهتر از من میتونع داشته باشه

یا من و زنداداشم همسنیم همیشه ب من تیکه مینخداخت شوهر نکردی دیره من هجده سالگی شوهرکردم تو سی سالته

اون بیست ساله ازدواج کرده بچه نداره  من یه دختر دارم یکی هم تو راهه

هیچ کس صرفا کامل از هیچکس جلوتر نیست اما به یک شرط

اونم اینکه تو زندگیت راکت نبتشی تو هر مرحله ای که هستی چیری یاد بگیری و در حال پیشرفت باشی

[QUOTE=335931843]بنظرت ماها چی واقعا نمیدونم باورت میشه من که تبدیل به یه دختر عقده ای شدم تو این موضوع شاید خنده دار باشه با اون که تحصیل کرده هستم و رو پا خودم اما هیچ وقت اونجور که لیاقتشو داشتم دیده نشدم گاهی دلم میخواد خودمو بکشم

همراه داشته باشی خیلی خوبه ولی نگو چی میشه چون یه حادثه باعث میشه آدم همه چیز و همه کس را از دست بده  باید قسمتت باشه که تنها نباشی انشاالله یه آدم خوب قسمتت بشه به شادی زندگی کنی

2706