2733
2739
عنوان

دنبال این رمان میگردم

77 بازدید | 6 پست

چند سال پیش یه رمان خوندم ژانرش اس ام بود واقعا چیز زیادی ازش یادم نیست ولی شخصیتاش ایرانی نبودن یه دختری بود که وارد یه مدرسه اس ام میشد تا آموزش ببینه قبل ورود هم ازش یه آزمون و تهد گرفتن و بعد از ورودش به مدرسه کلاس های مختلفی رو شرکت میکرد و معلما و ارباب های مختلفی داشت و یادمه اسم یکی از شخصیتا جیکوب بود 

در همین حدشو یادمه اگه کسی اینو خونده اسمشو بگه لطفا چند وقته دنبالشم😮‍💨

این جهان زیباست و ارزش زندگی کردن را دارد؟

این توده رگ و چربی که توی سر شماست بسیار قابلیت‌های شگفت‌انگیز و ارزش بالایی داره.

اون وقت اشرف مخلوقات میاد با این چیزا پرش می‌کنه که قشنگ تحلیل بره.

چه زمان‌های ارزشمند و بی‌برگشتی که با چنین خزعبلاتی هدر میشه. وقت میذارید کتاب می‌خونید حداقل یه چیز درست و حسابی رو ورق بزنید.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این توده رگ و چربی که توی سر شماست بسیار قابلیت‌های شگفت‌انگیز و ارزش بالایی داره. اون وقت اشرف مخل ...

بله درست میفرمایید 

این جهان زیباست و ارزش زندگی کردن را دارد؟