2733
2734

یع تاپیک دیدم نظرم جلب شد وبه فکر فرورفتم

جلو دخترم که 8سالشه و داره میره تو 9سال، وقتیهمسرم حضور داره لباس عوض میکنم

زشته بنظرتون

همیشه میگه زشته جلو بابایی لباس عوض میکنی

یاشبا موقع خواب پاهامو میذارم رو پاها وشکم شوهرم ودخترم می بینه چون کنار ما میخوابه

و شوهرم ازپشت بغلم میکنه وبوسم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

خوب نیست به نظرم به خصوص طرز خوابیدن تون جلو بچه

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️

عزیزم رفتارتون درست نیست شما باید تربیت جنسی رو ب بچتون یاد بدید

و باید بدونید بچه تون تو سنی نیست تفاوت شما با خودش و دیگران رو بفهمه پس باید رفتارتون متناسب با انتظارتون از بچه باشه

من پسر ۳ ساله دارم هر وقت میخواییم لباس عوض کنیم تنها میریم تو اتاق و درو میبندیم و اعلام میکنیم ک میخوام لباس عوض کنم کسی نیاد

اینجوری بچه حریم شخصی رو یاد میگیره کم کم 

رفتار محبت آمیز زن و شوهر هم بسیار خوبه ک بچه ببینه تا جایی ک اون رفتار جزو رفتار جنسی و خصوصی تلقی نشه

بنظرتون رفتارم زشته چون خونمون تک خوابه دخترم با ما میخوابه ولی قراره یه خواب دیگه درست کنیم وج ...

عزیزم جلوش لباس عوض نکن.در مورد خوابش پیش هم اصلا نباید بخوابین.تو هال براش جا بنداز بخوابه.در مورد بوس و بغل هم بنظرم همین طور که بچه شاهد بحث پدر و مادره بلید شاهد عشق ورزیدن اونا هم باشه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706