2733
2739
عنوان

ناتوانی جنسی همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7381 بازدید | 140 پست
پسرمجرد بخوای باهاش دوست شی فقط ازت رابطه جنسی میخواد اگ نری هم میا درخونه ابروتو جلوشوهرت وهمسایه ه ...

خب اینم رابطه جنسی میخواد دیگه 😂

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

سنتون چقدره ..چون ممکنه با بالا رفتن سن میلتون کم شه ...خوب شوهرتون جور دیگه که میتونه شمارو راضی کنه ..ایشون خودش مشکل داره ولی انصاف که داره بالاخره میشه با یه وسایل جنسی ( من واقعا در نمیدونم این جور وسایل هست یا نه ولی شنیدم) شما رو راضی کنه ..

من خودم چون ادم سردی هستم واقعا واسه این مورد هیچ وقت جدا نمیشدم ..ولی شما خودت لاید تصمیم بگیری ..خیانت به هیچ وجه و توجیحی درست نیست ..اگر واقعا غیر قابل تحمله ..فقط جدا شید ...چون خیانت نابخشودنی ترین کار دنیاست اونم از طرف یه مادر که اساس و بنیان خانواده ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب منم همینو میگم بعضی ها راحت میگن طلاق اما مگه راحته غرور یه آدم رو له کنم

با مرد دیگه وارد رابطه بشی همسرت بفهمه غرورش له نمیشه

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
2740
پسرمجرد بخوای باهاش دوست شی فقط ازت رابطه جنسی میخواد اگ نری هم میا درخونه ابروتو جلوشوهرت وهمسایه ه ...

خب اینم رابطه جنسی میخواد دیگه نیازش رفع بشه 

بعضی حرفا هست که اینجا نمیشه گفت فقط راه حل هستند اما سایت ظرفت گفتنش رو نداره 

دوستان مگه همه چیز اصل رابطه اس یه زن درسته چند روش ارضا میشه مشکل اصلی ابنه که وقتی مرد میلی نداره بی فایده نمیتونه محبت کنه زن محبت میخاد گرما میخاد اون مرد نمیتونهدبهش بده وهمتون به یه چیز اشاره کردید فقط

خب اینم رابطه جنسی میخواد دیگه نیازش رفع بشه  بعضی حرفا هست که اینجا نمیشه گفت فقط راه حل هستن ...

پس محبت و شوهری کردن اون آقا براخانوم چ میشه  ناز ونوازش حسی که یه زن دوس داره شوهرش بهش میل داشتهدباشه 

2706