2737
2739
عنوان

چرا بعضی مردا اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 44 پست
معمولا آدما با عشقشون ازدواج نمیکنن با کسی که حاظر باشه باهاشون ازدواج کنه مزدوج میشن

دقیقا همون 

دو راه بیشتر نداری یا باید درد تغییر کردن رو تحمل کنی يا رنج موندن در وضعيت الانت رو!🚶🏻‍♀️🫠
دل که این حرفا رو متوجه نمیشه عزیزم ، احتمالا به دل همدیگه نشستن

درسته ولی یسری چیزای ظاهری واقعا تو چشمه مثلا هیکل تو رابطه اذیت نمیشن؟

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارهههه خیلی مثلا داداشم یه جنتلمن واقعی تحصیل کرده خوشتیپ خوشگل عروسیمون چاق زشت بد هیکل تازشم من گر ...

خوشبخت باشن انشالله 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
خوش به حالت که داداشت این‌قدر خوبه داداش من با ۳۰ سال مایه ننگ خانوادس یه پسر بیکار یی پول بی عرضه م ...

ممنون ازت خدایی من داداشم آنقدر خوبه که تو کل فامیل به سرش قسم میخورن از پاکی و نجابت بگیر تا سخت کوشیش و تیپ و قیافه ...فقط به اصرار من رفت دختر خیالمون رو گرفت کاش هیچ وقت خام حرفای دخترخالم نمی‌شدم...

2731
عزیزم میشه تاپیک اخرم رو گزارش بزنین 

سلام

درخواست گزارش ۱۴ روز تعلیقی داره. 🟧🟧🟧

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
ممنون ازت خدایی من داداشم آنقدر خوبه که تو کل فامیل به سرش قسم میخورن از پاکی و نجابت بگیر تا سخت کو ...

خدا حفظش کنه داداش من که از خانواده اصلا نظر نمیپرسه تو هیچ کارش نمی‌زاره دخالت کنیم اون زنه رو هم گرفت دوتایی باهم عذابمون دادن عشق و حال کردن بچه آوردن تهش انداختن گردن ما🙂

دو راه بیشتر نداری یا باید درد تغییر کردن رو تحمل کنی يا رنج موندن در وضعيت الانت رو!🚶🏻‍♀️🫠
بله اطراف من هر چی پسر قشنگ بوده دختر .... گیرش اومده زناشون هم که اعتماد به سقف بالایی دارن از&nbs ...

درسته اعتماد به نفس مهمه 

ولی من میگم وقتی دونفر با هم همسطح نباشن اون طرف که پایین تره نمیترسه طرف بعدا پشیمون شه یا خیانت کنه؟

2740
خدا حفظش کنه داداش من که از خانواده اصلا نظر نمیپرسه تو هیچ کارش نمی‌زاره دخالت کنیم اون زنه رو هم گ ...

ایرادی نداره کاریه که شده همه انسان ها که مثل هم نیستن خدا آخر و عاقبت هممون رو به خیر کنه

من دیدم ی پسر خوشگل خیلی سر تر دختره با اعتماد به نفس قیافه خیلی معمولی پسره خیلی دوسش داره 

اره منم دیدم ولی خب آدما ناخوداگاه دنبال زیبایین من میگم کسایی که تو ازدواج با همسطح خودشون ازدواج نمیکنن نمیترسن بعدا طرف پشیمون شه یا نقطه ضعفشونو به روش بیاره

واقعا؟؟؟پس چطوری زودتر تاپیک هامو پاک کنم؟

اگر موضوع تاپیکتون خصوصی هست توی تاپیکتون niniyar_5 رو تگ کنین.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706