2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی وقتها ادم همچین حسی پیدا میکنه

من یه پادکست انگیزشی میذارم‌.پامیشم یه خونه تکونی میکنم.حموم میرم.بعد واسه کارو آیندم تصمیمهای جدیدی یادداشت میکنم.بعد انرژیم صددرصد فول میشه

بعضی وقتها ادم همچین حسی پیدا میکنه من یه پادکست انگیزشی میذارم‌.پامیشم یه خونه تکونی میکنم.حموم می ...

مشکلم همینه دلم پیشرفت میخواد ولی دوتا بچه کوچیک دارم توشهرغریب ,دلم میخوادگواهینامه بگیرم ,کلاس هنری برم.ولی نمیتونم 

2728
مشکلم همینه دلم پیشرفت میخواد ولی دوتا بچه کوچیک دارم توشهرغریب ,دلم میخوادگواهینامه بگیرم ,کلاس هنر ...

بچه هات را نمیشه یه تایمی مهد بزاری و زمانی را برای خودت داشته باشی؟

یا بزرگتره را بزاری مهد کوچیکه را با خودت ببری کلاس رلنندگی

منم از زندگی سیرم مشکلم اینه هیچی ندارم هیچچچی

نه پول دارم که بتونم از زندگی لذت ببرم نه قیافه خوبی دارم برم جلو آینه کیف کنم

بیماری دارم بدبختی دارم‌ مجبورم واسه چس تومن حقوق از صبح تا عصر کار کنم

کاش میشد از زندگی محو بشم

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2740
بگو عزیزم 

چند سال پیش منم افسردگی شدید خیلی شدید داشتم افسردگی که شاید از کودکی شروع شده بود سی و چند سال طول کشیده بود مثل ی مرده بودم از هفت روز هفته پنج شش روزش افتاده بودم ی گوشه ،ی روز به خودم گفتم تا کی تا کجا ،کم کم سعی کردم زندگی رو یا بپذیرم یا تغییر بدم زیبایی ها رم ببینم نعمتها بی که نمی‌دیدم هم ببینم و روز به روز بهتر و بهتر و بهتر شدم

دقیقا کاش منم بتونم به زندگی شادی ببخشم بخاطر بچه هام

اگر مادری که مسوولیتت بسیار سنگین تره بدون که آینده تو دست توعه و به دست تو می‌تونه رقم بخوره و تغییر کنه ی کاری کن فردا جلو خودت و خدا و بچه هات سربلند باشی این زندگی  میگذره نتیجه و عملکردت میمونه

2706