2733
2734
عنوان

غسل با لاک یا بدون لاک

144 بازدید | 10 پست

بنظرتون برای غسل کردن حتما باید لاک پاک کرد ؟

من خودم اعتقادم به اینه ک خدا هر حرفی میزنه حفه و حتما حکمتی توشه لاکم باعث میشه اب به روی ناخن نخوره 

ولی خب ازینورم میگم بعضی مفسرا دیگ خیلی سخت میگیرن مثلا اینکه پول فطریه رو تو نمیتونی با پول دیگ عوض کنی اخه نیت و  مقدار فرق نمیکنه ک 

حالا سوالم اینه شما با لاک غسل مبکنی یا بدون لاک 

تعداد رای : 22
نظرسنجی
تاجایی ک بتونم لاکمو پاک میکنم غسل مبکنم
0
0%
قطعا لاک پاک میکنم غسل میکنم
18
81%
با لاک غسل میکنم
3
13%
مهم نیته
1
4%
اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه سوالاتی اینجا میپرسند کاشت ناخن نیست که مشقت داشته باشه،لاک سریع پاک میشه و مانعه

ن بابا ۳لایه لاک به پاهام دستام زدم پاک کردنش مکافاته مخصوصا پا 

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
2740

باید پاک کنی  عزیزم چرا به چیزای دیگه ربط میدی 

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
چه سوالاتی اینجا میپرسند کاشت ناخن نیست که مشقت داشته باشه،لاک سریع پاک میشه و مانعه

من خودم کاشت دارم به غسل اعتقاد ندارم چون نماز نمیخونم روزه نمی‌گیرم اما غسل با لاک و کاشت و...باطله 

هرچی آرزوی خوب مال تو