2733
2739

سلام 

باردادم آزمایش قند خون دادم و گفتند قندم بالاست بعد از یه مدت مجددا تکرار کنم .از اون مقدار کمتر شده ولی در هر دو آزمایش  مقدار عدد قند ناشتام بیشتر از ۲ ساعت بعد از صبحانه هست . در صورتی که قند ۲ ساعته باشید بیشتر باشه. تجربه یا اطلاعاتی تو این زمینه دارید ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قند ناشتا، قند دوساعته یا HbA1C هر کدوم که بالا بود یعنی شما اختلال گلوکز دارید،که البته برای یک خانم باردار گاهی پیش میاد،تا جایی که می‌تونید بین وعده‌های غذایی رو حذف کنید و مصرف ویتامین‌دی و خصوصا منیزیوم بعد از شام رو افزایش بدید مثل پودر بیومگنلیت.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
قند ناشتا، قند دوساعته یا HbA1C هر کدوم که بالا بود یعنی شما اختلال گلوکز دارید،که البته برای یک خان ...

بین وعده های غذایی رو کم کنم حالم بد میشه . میل ب غذا ندارم بابت ویارم باید هر چند ساعت خوراکی های مجازی که می تونم بخورم و میلم میکشه بخورم وگرنه و وعده های غذایی رو تقسیم کنم . مگه نمیگن تو بارداری حجم غذا رو کم و تعداد دفعات رو بیشتر کنید؟؟؟

بین وعده های غذایی رو کم کنم حالم بد میشه . میل ب غذا ندارم بابت ویارم باید هر چند ساعت خوراکی های م ...

متوجه منظورتون از خوراکی‌‌های مجازی نشدم،ولی حتی‌الامکان کربوهیدرات کمی داشته باشه،مصرف مداوم غذا، سطح انسولین رو بالا نگه میداره و باعث قندخونه بالا میشه،چون شما قند دارید وعده‌های غذایی رو خیلی زیاد نکنید و اگر هم زیاد هست رژیمی مصرف کنید،چون اگر قندتون بالا بره باید انسولین تزریق کنید.

حالا که می‌گید نمی‌تونید وعده‌ها رو کم کنید پس مصرف مکمل‌هایی مثل کروم و منیزیوم رو با اجازه پزشک بعلاوه مصرف کمتر کربوهیدرات در رژیم غذاییتون قرار بدید.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2740