2737
2739

دختر چهار تا شوهر گرفته از آخری جدیدا چند ماه جدا شده تو روبیکا شوهرم دیدم ک دنبالش کرده صدرصد شمارش داره علت طلاق دخترم این بوده شوهرش بی پول بوده شوهر من پولداره شوهر عوضیم اونو دنبال می‌کنه چیکار کنم خیلی بهم ریختم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

بیوه؟ اون مجرده اول طرز فکزتو درست کن مردم رو قضاوت نکنی بعد شوهرتو نگه دار برای خودت 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
مگه شماره دختر خاله پسرخاله‌هاتون رو ندارید؟؟ تو فضای اجتماعی پس کیا رو دنبال میکنید؟ همین دوست و آش ...

اصلا ب هیچ وجه شوهر من منو نمیزاره روبیکا نصب کنم میگ چیز خوبی نیست 

2740

پشماااااام چهاربار ازدواج کرده؟؟؟ 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
بیوه؟ اون مجرده اول طرز فکزتو درست کن مردم رو قضاوت نکنی بعد شوهرتو نگه دار برای خودت 

اون بیوست چون جدا شده چهار تا هم شوهر گرفته آخری هم متاهل بود طرف آدم خوبی نیس 

2706