2733
2734
عنوان

میترسم امشب ۱۴ درس و تموم کنم؟

336 بازدید | 51 پست

این چند روز یه مشکلی داشتم نتونستم واسه شبه نهاایی شنبه بخونم

میترسم نرسمممم چیکار کنم

وزن فعلی=۵۷ وزن هدف=۵۰                هه این کاربری دست ۵ تا جاری و یه مادرشوهره😎😎 از هدفم دست نمکشم امروز همون دیروزیه که منتظرش بودم عضو گروه آبی😍
توم مث من جامعه داری؟ 💔

اره دقیقاااا 

هیچی بارم نیست

دهمم :( 😂😭

وزن فعلی=۵۷ وزن هدف=۵۰                هه این کاربری دست ۵ تا جاری و یه مادرشوهره😎😎 از هدفم دست نمکشم امروز همون دیروزیه که منتظرش بودم عضو گروه آبی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دهمم. زبانو چطور دادی ۷۰سوال بود😂😂خدایی اسون بودا

اره جدا زبان خیلی اسون بود

اون و بد ندادم خوب دادم

من شیش فصل زیست دارم😑😑🥴

میشه لطفا برای شادی روح پدرم که تازه رفته یه فاتحه یا صلوات بفرستید🖤خداوند رفتگان شما رو هم بیامرزه .......بابا بعد از تو دیگه اون هستی قبل نیستم و نخواهم شد....
2738

عه توام دهمی؟

من از ۸ بیدار شدم دارم میخونم

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.
عه توام دهمی؟ من از ۸ بیدار شدم دارم میخونم

میای باهم بخونیم؟

تلگرام گروه بزنم؟

بچها ی تاپیک بزنم بیاید اونجا هر درسی و ک خوندین و اعلام کنید؟!

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.
سلام ۶ فصل ریاضی دارم نمیتونمم غیبت کنم چون چهارشنبه عربیو نرفتم🤡🤡🤡🤡🤡 هنوزم ی فصل ریاضی نخوند ...

مم همینطور

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
میای باهم بخونیم؟ تلگرام گروه بزنم؟

عام همینجا ی تاپیک بزنم بزه چن دیقه قفل میکنم بعد بیاید اونجا اعلام کنیم

2706