2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و راهنماییم کنید.

116 بازدید | 14 پست

اواخر ۱۶ سااگی با شوهرم عقد کردم ۱۸ سالگی ازدواج کردیم وبدون هیچگونه پشتوانه مالی تمام خرج جهازوطلا و عروسی  و خودمون با قرض و بدهی دادیم اینارو گفتم تا بدونیم اوایل عروسی خوش خوشونمون نبود بعد از ۴ ماه عروسی من باردار شدم و سونو دادم که گفتنن پوچه و سقط کردم .دقیقا فردای روزیکه سقط کردم دکتر گفت خانم تخمدان هات از همین الان به بعد اماده باروریه واقعا میگم

گذشت تا اینکه بعد ۳ سال من باردار شدم پسرم بدنیا اومد و به قدری این بچه بیقرار بود که شب تا صبح خواب نداشت رفلاکس شدید داشت همش در حال گریه بود .جوری بود که همسایه ها صبح منو میدیدن میگفتن همسایه شب کمتر بخواب حواست به بچه باشه((قضاوت بیجا))درصورتی که من اصلا نمیخوابیدم پسرم یکساله  بود که من ماخواسته باردار شدم با مصرف قرص اورژانسی اصلا دلم نبود چون پسرم داغونم کرده بود اما چون تجربه بچه شیر به شیر نداشتم گفتم حالا عیب نداره بزار بیاد ۹ ماه گذشت دخترم بدنیا اومد و من ۲۳ یا ۲۴ ساله بودم و درگیر بچه داری هیچکس کمک نداشتم بعد از زایمان سزارینم فقط یک روز استراحت کردم خودم باید بچه ها میرسیدم خیلی اذیت شدم روزها بود رنگ افتاب نمیدیدم شوهرمم جای خوابشو کلا عوض کرد چقدر از مریضی ها برام سخت گذشت دوتا بچه اونم یکی یکسال و اونم یکی نوزاد هیچکس بچمو یکساعت نگه نمیداشت دوباره گذشت و من دوباره سر یکسالگی دخترم باردار شدم پسرم که دو سال و خورده ای بود و دختر یکساله .اما ایندفعه فهمیدم که شیر به شیری بچه پوست ادمو میکنه.بچه سوم سقط کردم .الان بچه هام پسرم ۵ سالشه و دخترم ۴ ساله و من که ۲۸ ساله شدم برای ۵ بار حامله شدم و نمیخوام اونم با جلوگیری سغت و سخت سخت .ما خانوادگی تخمدان های قوی داریم که حتی با وجود دستگاه ایودی حامله میشیم. الان اومدم بگم که کل ججوانی من تو حاملگی گذشت و اگه این بچه بیاد باید کلا جوانی مو دفن کنم .اینم بگم دوبار دستگاه گذاشتم اما رحمم قبول نکرد همه میگن قرص اورژانسی در سال یکبار بیشتر مصرف نکنید من ماهی لااقل دوبار قرص اورژانسی میخورم ضررش برام مهم نیست هیچوقت رابطه بدون کاندوم نیست بخدا.

اینجا اومدم تا بگم نوجوانیم با بدهکاری و مشکلات عروسی رفت جوانیم با حاملگی الان شما جای من یودید چکار میکرذید بخدا روانی شدم الان ۷ هفته هستم و میخوام قرص بگیرم.

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘

خیلی ناراحت شدم برات این حقت نیست

شوهرت باید به فکر باشه مراعات کنه یا کاندوم بزاره یا حواسش باشه حامله نشی🥲

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تازه میخواستم  برای خودم شغلی راه بندازم برم یکم تفریح گردش .بخدا اصلا ذوق جوانی برام نمونده وقتی میرم پاساژ مثل وقتی که ۲۰ سالم بود خرید برام لذت بخش نیست .

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘
عزیزم تخمدان های قوی هم دردسر داره 🙂

وواقعا سخته فکر کن طرف ۲۸ سالشه هنوز مجرده مولی من برای بلر ۵ حامله شدم

2740
خیلی ناراحت شدم برات این حقت نیست شوهرت باید به فکر باشه مراعات کنه یا کاندوم بزاره یا حواسش باشه ح ...

ککاندوم همیشه دولایه هست دختر خوب 

لوله هاتو ببندی چی؟بازم حامله میشی؟

ننمیبدن که باید حداقل ۳ یا ۴ تا بچه سالم داشته باشب

من حسرتشو داشتم اقلا یه بار بیبی چک مثبت باشه کاذبم باشه بازببینم وچندروز خوشحال باشم یاحامله بشم سق ...

من خسته شدم از حاملگی بخدا همش در حال مریض داری و ترو خشک و از همه جا رونده شدم

عزیزم زندگی سختی داشتی هر چند که از سقط عمدیت ناراحت شدم که گناه کبیره است انشالله توبه کن خدا از گناهت بگذره سعی کنید جلوگیری سغت و سختی رو انتخاب کنید تا اینقدر درگیر بارداری ناخواسته نشید انشالله خدا همراهت باشه

ککاندوم همیشه دولایه هست دختر خوب 

منم از کاندوم استفاده میکنم حامله نشدم خب تو یا با شوهرت هماهنگ شو یا کمر همت ببند برا افزایش جمعیت زن خوب

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
منم از کاندوم استفاده میکنم حامله نشدم خب تو یا با شوهرت هماهنگ شو یا کمر همت ببند برا افزایش جمعیت ...

خب تو حتما با من و یا با اونی که هیچوقت حامله نمیشه فرق داری .همه شبیه هم نیستیم

2706