2733
2739
عنوان

احتمالا بازم مادرشوهر ...

156 بازدید | 8 پست

فک کنم دوباره شیطونی کرده د.ع.ا گرفته قبلا هم این کارو کرده بود باطلش کردم 

چند وقت پیش یه سر اومد ترشی و پودر تقویتی اورده بود خیلی هم اصرار داشت پودره رو شوهرم بخوره اونم برده سرکار  از اون روز به این طرف دعواهامون خیلی زیاد و طولانی شده بخدا اگه بفهمم دوباره این کارو کرده زنده اش نمیزارم

این۵امین کاربریمه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باطل کن اینجوری زندگیتون میپاشه از هم

بدرک بپاشه راحت ترم

شوهر من به خودش باشه خوبه ولی مامان عوضیش نمیذاره

اون نمیخاد طلاق بگیریم فقط،میخواد شوهرم عاشقم نباشه و به حرف اون باشه

.
2731
از کسی که اهل دعاست نه ترشی بگیر و نه شیرینی (اگه مجبور شدی هم بریزش دور و یا ۴ قل وایت الکرسی روش ب ...

واقعا بزار فردا متوجه میشم اگه این کارو کرده دیگه تمومش میکنم زنگ میزنم میشورمش

این۵امین کاربریمه 😉
واقعا بزار فردا متوجه میشم اگه این کارو کرده دیگه تمومش میکنم زنگ میزنم میشورمش

ان شاالله که انجام نداده میگن سرکه هم خوبه فکر کنم باید چهارگوشه خونه بریزی سرچ کن 

ولی معمولا با این ادم ها دعوا کنی بدتر میکنن و زبون بند میگیرن باسازش گولش بزن ❤️

2740
ان شاالله که انجام نداده میگن سرکه هم خوبه فکر کنم باید چهارگوشه خونه بریزی سرچ کن  ولی معمولا ...

ما کلا قطع رابطه ایم اینم که میگم اورد برای مراسم یه بنده خدایی اومد منم دعوتش کردم خونه اونم با اینا اومد قانون داره باطل گردنش قبلا زبون بند براشوهرم گرفته بود سرکتاب گرفتم بهم گف فلان سوره رو بخون به بلور و بشکن همین که انجام دادم شوهرم برگشت به حالت اولش

این۵امین کاربریمه 😉