2733
2734
عنوان

من هیچوقت نمی تونم کینه به دل بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلییی ادم کم حافظه ای هستم  یعنی بیشتر از اینکه بخاطر انسانیت باشه بخاطر کم حافظه بودنم ه ...

دقیقا شما خودِ منی جانم😂💔

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
اینا که چیزی نیست دختر اینا حرفای کوچیکه بخای از اینا هم کینه بگیری که نمیشه

ااینکه همه دستت به یکی کنن مسخرت،کنن 

کوچیکه

حرف بزرگ چطوری 

همین فامیلمون که میخواستم ازش کینه بگیرم 

ازمون پرسید که خواهرت قبول شد 

گفتم نه 

گفت معلومه که نمیتونه 

این حرف درشتی هست !!

2728

عزیزم شاید هم اینا اتفاقات عمیقی توی زندگیت نبودن

بعنوان مثال تاپیک اولم رو بخون

من از مادرم توی سن بچگی زجرهایی کشیدم که نفرت شدیدش هیچوقت از دلم پاک نمیشه

رفع شدن کینه‌های بزرگ به این راحتیا نیست نسبت به ادمی که همه چیزتو گرفته

ولی اگر کلا خوبه حالا یه حرفی هم زده شده حرفتو قبول دارم

ولی منظورم اینه احتمالا شمام در معرض بلای بزرگی نبودی از جانب یک شخص که کینه‌ای نداری

جرمت را نمیدانم... توام ندان... اینجا سلول دنجیست که عاشق میله هایش میشوی... به بند زمین خوش آمدی🍃

من امقددددد کینه ای هستم انقددددد کینه ای هستم که حد نداره😂

یعنی یه اخلاق بد از کسی نسبت به خودم ببینم دیگه تموم شده 

بمیره و بمونه واسه من همون قیافه بدشو داره😂

شوهرمم مثل خودمه خداروشکر بخاطر همینه با خیلیا قهر هستیم 

متاهل🧿❤️
2740

مامان منم خیلییییییی این ادعا رو میکرد🤣🤣

الان سر یه سوء تفاهم مسخره که ۵ بار براش توضیح دادم جریانو، ۶ ماهه باهام قهره

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

منم کینه ای نیستم 

ولی تو حافظم میمونه در اخرم قطع رابطه😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
مامان منم خیلییییییی این ادعا رو میکرد🤣🤣 الان سر یه سوء تفاهم مسخره که ۵ بار براش توضیح دادم جریا ...

حتما خیلی وحشناک بوده حرف های که بهم زدین

من قهرام بیشتر دو روز نشدن

همیشه هم خوب نیست یکی بهم تو جمع توهین کرد مسخره کرد جوابشو دادم قهر کردیم بعد یه مدتی یکی پیشقدم شد آشتی مون بده اون شروع کرد تحقیر من منم باز بدتر جواب دادم فرداش گفتم فایده ای نداره برم عذرخواهی رفتم باهاش صحبت کردم اونم بظاهر قبول کرد و گفت منظوری نداشتم...‌فرداش اومد تو جمع پشتش کرد بهم هرجا بشینه مسخره میکنه ده تا صندلی با فاصله از من میشینه ک به همه بفهمونه ک من کنار این نمیدم آخرش خودم تحقیر شدم و کوچیک کردم خودمو...بعضی لیاقت گذشت ندارن

ااینکه همه دستت به یکی کنن مسخرت،کنن  کوچیکه حرف بزرگ چطوری  همین فامیلمون که میخواستم ...

از این حرفا تو فامیل و جمع دوستانه زیاد میشه مخصوصا دومی

ولی اینکه یکی زندگیت نابود کنه خیلی فرق داره به نیش و کنایه

به هر حال امیدوارم همیشه همینجوری بمونی و از هیچکس کینه به دل نگیری

.
2706