2737
2739

مثلا اگه خانواده اقوام شما شغل شون پزشکی کادر درمان باشه از اون دسته واستون خواستگار میاد

من اطرافیانم اینجوری دیدم حالا شاید واسه شما متفاوت بوده نظرتون؟

مثلا تو شهر ما پولدار ها با پولدار ها ازدواج کردن

یا معلم ها صد درصد با معلم ها

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قطعا مهمه خانواده در ازدواج 

چه پسر چه دختر

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740

بله ب نظر منم خانواده خیلی مهمه یکی از دوستای خودم خانواده بسیار خوبی داره از لحاظ موقعیت اجتماعی و فرهنگی  خیلی سطح بالا هستن دوستم همه چیزیش تحصیلات ظاهر معمولی زیر معمولی بود ولی با اون خانواده ک داشت بهترین ازدواج کرده درصورتی ک ممکن بود تو یه خانواده معمولی باشه اصلا این موقعیت براش پیش نمیومد 

خانواده دو طرف مهمه و خیلی هم عجیب نیست 

بالاخره از دوران دانشگاه تا سرکار اکثرا با هم رده خودشون از لحاظ شغلی ارتباط دارن 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2706