2737
2734

با مادرم بودم ، حالا من کلاً در طی این سال یکی دوبار رفتم بیرون و بجز دو تا دوست تو مدرسه که اونا هم خرخونن  دوستی ندارم اینستا هم ندارم ، فقط تلگرام و واتساپ که اونم عکس نداره . کلا اصلا هیچ پسری قرار نیست من رو بشناسه ، تیپم هم معمولی از کنارم رد شدند حالا واقعا شلوغ بود ، بعد یکیشون گفت این کیه اون یکی گفت ( اسم من) من اصلا چهره شون رو ندیدم که ببینم من رو میگن یا نه ، بعد گفتم شاید اشتباه شنیدم مامانم با خنده برام تعریف کرد .. یعنی چی واقعاً من رو گفتن؟؟!! خیلی استرس گرفتم

اسمم هم در حد اسم مثلا تینا متداوله

احتمالا دوست پسر یکی از همکلاسیاته عکس مدرسه ای چیزی ازتو‌نشون دوست پسرش داده

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شانس من وقتی با بابام میرم بیرون :

حالا من مامانم بهم اعتماد داره با خنده گفت و گفت اشتباه شده ، ولی من همش تو فکرم هی میگم یعنی واقعاً منظورشون من نبوده ، مامانم میگه نه

2728

اگر شهر کوچیکید طبیعیه 

ممکنه دوست پسرای دوستات باشن 

یا بشناسننت مثلا بگن دختر فلانیه و ...

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2740
حالا من مامانم بهم اعتماد داره با خنده گفت و گفت اشتباه شده ، ولی من همش تو فکرم هی میگم یعنی واقعاً ...

عالی . حالا اگرم تو بودی که اینطور که گفتی غیر ممکنه ، زیاد بهش فکر هم نکن .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
احتمالا دوست پسر یکی از همکلاسیاته عکس مدرسه ای چیزی ازتو‌نشون دوست پسرش داده

باور کن هیچ دوستی ندارم که رل داشته باشه و هیچ عکسی هم هیچکدوم از هم کلاسیا از من ندارن ، کلا مدرسه ما ااز اون درسخوناس و منم خودم بجز درس هیچ کاری دیگه ندارم و نمی کنم 

باور کن هیچ دوستی ندارم که رل داشته باشه و هیچ عکسی هم هیچکدوم از هم کلاسیا از من ندارن ، کلا مدرسه ...

شایدم تو خیابون دوستت اسمتو صدا زده اینا شنیدن تو ذهنشون مونده

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
اگر شهر کوچیکید طبیعیه  ممکنه دوست پسرای دوستات باشن  یا بشناسننت مثلا بگن دختر فلانیه و ...

نه شهر کوچیکم نیستیم ، باور کن دو تا دوست بیشتر ندارم که اونام اصلا تو این فازا نیستن

2706