2733
2739

البته بعضیاشون

طرف تامیاد میگه مثلا شوهرم گف خط چشمتو اینجوری بکش خوشم میاد فوری میان میگن عروسک جنسیشی..دکور شدی براش..مگه ویترینی اون انتخاب کنه باید خودتو دوست داشته باشه..

اقااا وقتی ینفر میگه خط چشمتو فلان بکش ینی اونقدری دوستت داره ک تونسته این حرفو بزنه چرا نمیره ب همسایه این حرفو بزنه؟

یا مثلا میگ شوهرم لباس گشاد دوست داره میگن ن غلط کرده جذب بپوش بزار عادت کنه این خود واقعیته و فلان یا برعکس

اقا نمیخوام بحث و بی احترامی کنیم یکی دونفر بیان منو قانع کنن ایا من خیلی عقب ماندم ک اتفاقا خوشحال میشم مثلا شوهرم بگه لباس ابیتو امروز بپوش خوشحال میشم ک درموردم نظر داده یا شما ها متفاوتید؟

قانعم کنین بدون بی احترامی و بحث 

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مجردم

نحوه گفتن مهمه 

نباید دستوری باشه

اگه از رو ذوست داشتن و عشق باشه خود خانم متوجه میشه و کیف میکنه از نظر همسرش

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740

یا مثلا طرف میاد تاپیک میزنه میگه ۳هفتس با شوهرم رابطه نداشتم شوهرم خواسته من حالا ب هردلیلی قبول نکردم (دلیلاشم کلا پیش پاافتاده و مسخره)

الان عصبیه میگه چرا رابطه نداریم 

میان میگن ن ادمش کن مگ عروسک جنسیشی مگ هر لحظه خواست باید انجام بشه و فلان

اقا مگ زنو شوهر نیسین شما؟

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

از نظر دادن فکر نکنم کسی ناراحت شه، ناراحتیش اونجا پیش میاد که طرف حق مسلم خودش بدونه نظر دادن رو و اجازه رد کردن نداشته باشی.مثلا بگه امروز آبیه رو بپوش و شما به هر دلیلی نخوای بپوشی و ایشون ناراحت شه و اخم و تخم کنه

واقعا بعضیا خیلی تعصبی و بچگانه نظر میدن توی این سایت. مغزشون پر این افکار روانشناسی زرد و فمنیسم ایرانی شده.

خب یه زن هم ممکنه به شوهرش بگه این پیرهن رو دوست ندارم اون یکی رو بپوش. یا ریش نذار خوشم نمیاد. حالا مرده بیاد بگه غلط کردی که خوشت نمیاد من خودمو همینجوری دوست دارم؟

این نظر دادن ها وقتی بده که جنبه پارانویید و کنترل‌گرانه داشته باشه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

نه والا منم خوشحال می شم وقتی کسی که دوستش دارم (حالا نه همسر) به این جزئیات ریز توجه می کنه

ولی درصورتی که خودتم دوست دلشته باشی نه این که فقط به خاطر اون خودت رو تغییر بدی

مثلا تو موی صاف دوست داری اون گیر میده نه فر کن

یا مثال می زنم کسایی که زناشون رو مجبور به چادر سرکردن یا مانتو بلند می کنن یا برعکس

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
2706