2733
2734
عنوان

دوستامو یه شبه از دست دادم

205 بازدید | 18 پست

پارسال بخاطر شرایطی که ایجاد شد یه امیپ بخاطر مامانم از هم پاشید و من بعد از اون بچه ها نتونستم با کسی صمیمی شم توی یه مدرسه ۹۰نفری نتونستم با کسی بیشتر از ۲روز بسازم اصن اعتمادم از بین رفته به هیچکس حس خوبی ندارم کسی نیست که دلم بخواد باهاش صمیمی شم 

الان اشنا های زیادی دارم ولی ففط اشنا هستن و هیچ حسابی نمیشه روشون باز کرد

من همونم که ۲تا تایپیکم ترکید هم کیفامونو گشتن هم 

دوستامو مامانم ازم جدا کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا مامانت خراب کرد؟

قضیه چیع؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
درسته هر چی اتفاقات وتجربیات ما بیشتر بشه محتاط تر میشیم. کم کم دوباره خودتون را پیدا میکنید یک ...

اخه دقیقا ۱ساله که میکذره تمام خاطرات بچه های پارسالو خواب میبینم یه موقع هایی همش تو فکرمن که بهتر ازونا پیدا نکردم

یا مثلا کلن خوابشونو میبینم اصن تمرکز ندارم یه دفعه وسط یه جمع شلوغ انقدر میرم تو خودم و به اونا فکر میکنم که کسی صدام منه نمیشنوم

بلاخر یکی باید باشه که ادم باهاش بره بیرون تفریح کنه دردو دل کنه اسن برای ادامه بقا دوست و رفیق نیاز ...

😊 اره نیازه اما ن هرادمی

من دوست و رفیق زیاد دارم از دوستی ۱۶ ساله بگیر 

تا ۴ ماهه اما هیچکس اونجوری ک باید رفاقتو درحقم تموم نکرد 

2738
چرا مامانت خراب کرد؟ قضیه چیع؟

تایپیک قبلیم که دیروز زدمو ترکوندن

خلاصه 

من با یه اکیپ تو مدرسه پارسال اشنا شدم رفیق شدم ولی بچه های پارسال بجه های پسر بازو سیگاریو و…

بودم ازینا گذشته یه روز که مدرسه رو پیچونده بودیم رفیته بودیم بیرون یه عالمه دختر پسر نشتسه بودیم توی کوچه باد چند نفر که باهام لج بودن میامو عکسو فیلم میگیرم و برای مامانم میفرستن و مامانم روز بعدش مچمو میگره و کلن منو ازونا جدا میکنه

تایپیک قبلیم که دیروز زدمو ترکوندن خلاصه  من با یه اکیپ تو مدرسه پارسال اشنا شدم رفیق شدم ولی ...

کار خوبی میکنه مادرت واقعا 

مادر من اگ بود موهامو با دست دونه دونه لاخ ب لاخ میکند و میذاشت کف دستم . مدرسه تعطیل . بدون از سر دوس داشتنه این کارو کرده . اکیپ درستی هم نبوده بگی اشکال نداره هرکدوم ی پک رفیق ناباب رو داشتن

کار خوبی میکنه مادرت واقعا  مادر من اگ بود موهامو با دست دونه دونه لاخ ب لاخ میکند و میذاشت کف ...

ناباب بودم ولی خیلی با معرفت بودن

بعد من مثل اونا نبودم صرفا باهاشون بودم و تنها خلافم با پسر بیرون رفتن بود 

نه سیگار نی جیزی فقط امتحان کرده بودم ادامه دار نبود مه بگی اسیب میزنه

ناباب بودم ولی خیلی با معرفت بودن بعد من مثل اونا نبودم صرفا باهاشون بودم و تنها خلافم با پسر بیرون ...

معرفتو چجوری فهمیدی ؟؟ دوراز جون با یکی از همون با معرفتا باغ میرفتی گردشی چیزی ی بلا سرت میومد کدومشون قبول دار میشد ک باهم بودین ؟؟ درکل خیلی مراقب باش جامعه بجای ادم داره گرگ تحویل میده . خیلیا ذات انسان بودنشونو فراموش کردن

2706