2737
2734
عنوان

مادر شوهر

207 بازدید | 20 پست

اصلا ازش متنفرم دلم نمیخاد قیافشو ببینم حتی اسمش میاد حالم ازش بهم میخوره. اینقدر این زن با من بدجنسی کرده و همچنان می‌کنه اینقدر منو حرص داده و میده .اصلا منو عصبی کرده یعنی میشه خدا ی روزی سر دختراش بیاره 🥺🥺 

کاربر سال ۱۴۰۰ هستم خطمو عوض کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثل مادر خودت نگاهش کن، پسر تربیت کرده تقدیمت کرده، فردا روزی خودت هم مادرشوهر میشی دنیا دارمکافاته

آخه شما نمیدونی چه آدم پست فطرتی هست 

درکت میکنم ولی الان یه عده میان میگن حتما تو عروس بدی بودی حتما توام یکاری کردی ولی گیر آدم بد ذات و ظالم نیوفتادن که بفهمن چی میگیم

مادرشوهر من به هیچکس رحم نداره حتی خواهر خودش منکه دیگه عروسم ... هیچکس تو فامیل باهاش خوب نیست زنداداشاش به خونش تشنه هستن

حتی دل جاریاش رو هم سوزونده

اینا هیچی حتی به همسایه ها هم رحم نداشته همه الان به من میگن تو چطور تحملش میکنی نمیدونن که من همه زندگیم نابود شد سر تحمل این زندگی

.
2740
مثل مادر خودت نگاهش کن، پسر تربیت کرده تقدیمت کرده، فردا روزی خودت هم مادرشوهر میشی دنیا دارمکافاته

آخه شما نمیدونی چه آدم پست فطرتی هست این بشر

درکت میکنم ولی الان یه عده میان میگن حتما تو عروس بدی بودی حتما توام یکاری کردی ولی گیر آدم بد ذات و ...

دقیقاااااا مال منم همینه این فقط و فقط برا دختر عتیقه خودش خوبه از پسرا و عروس و همه متنفرع 

درکت میکنم ولی الان یه عده میان میگن حتما تو عروس بدی بودی حتما توام یکاری کردی ولی گیر آدم بد ذات و ...

ایشالا فقط خدا نابودشون کنه ایشالا فقط سر دختراشون بیاد 

2706