2737
2739

عزیزم لطفا برای قبولیم تو فرهنگیان دعا کنید هفته دیگه کنکور دارم ممنون میشم ازتون 🥺❤

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

ان شا الله به حق سید الساجدین خیر و برکت بیاد جلو راهتون

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نیتت ۴ قل و آیت الکرسی خوندم..التماس دعا امضام

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
2740
واست دعا میکنم عزیزم ❤️

لطف میکنی

امیدوارم به حق امام حسین خدا حاجتتو بده

ولی لطفا ناامید نشو..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ممنون میشم دعا کنی 3حاجت مهم دارم

الهی امام رضا حاجتتتو بده

و خوشبخت بشی

شرایط روحی سختی داری 🥲 ولی میتونی از پسش برییای

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
برات آیت الکرسی میخونم.  برا آرامش من دعا کن

الهی به ارامش برسی عزیزم 

برات صلوات فرستادم ❤️

دختر قوی هستی 😍مطمئنم حالت خوب میشه فقط  برو پیش تراپیست و به خودت اهمیت بده

دعا کن به عشقم برسم

بهبهههه 😍الهی به حق امام جواد که خیلی حاجت میده برسی بهش

عزیزکم نماز امام جعفر طیار و نماز استغاثه بخون

ذکر یا ودود

نادعلی بخون

چله ایت الله حق شناس

اینارو امتحان کن

برا منم دعا کن اگر انجام دادی

من دعات کردم. تو هم دعا کن اول مهر استخدام شده باشم و برم سر کلاس به خیر و شادی

الهی زودی خانم معلم بشی به حق خداوندی خدا❤️😍ممنونم مهربونم لطف کردی

2706