2737
2739

سلام خوشگلا 

من با دوس پسرم هشت ماهی هست دوست شدم خیلی مهربونه ؛ خوش اخلاقه ؛ واقعا دوسم داره و با محبته ؛ قد و ظاهرش خوبه ؛ قد بلند و چهارشونه ست ؛ از لحاظ مالی هم سطح خودمونن خداروشکر دستشون به دهنشون میرسه 

قصدش خیلی جدیه و میگه خودمو یکم جمع کنم یکی دوسال دیگه میام خواستگاری ،از الان تو حرفاش خودشو میخواد داماد اینده ی ما بدونه فقط یه مشکلی هست 

از لحاظ خونوادگی ؛ توی خونوادشون هنوز شال میزارن خانوما و حجاب دارن و خیلی بسته تر از ما هستن و سنتی هستن ولی خودش من شالمو بیرون بریم بردارم اصلا هیچی نمیگه بهم ؛ از طرفی شغلش آزاد هستش و تحصیلاتش لیسانس هستش من دوس داشتم آدم تحصیل کرده تری باشه ولی از طرفی میبینم تحصیلات پول نمیاره ،از یه تحصیل کرده ی دکترا الان درآمدش خیلی بیشتر حتی ولی خانواده ی ما تحصیلات براش خیلی مهمه ،من باید چیکار کنم ؟ با ایشون ادامه بدم قطعا به ازدواج ختم میشه ولی خب اون مسائل که گفتم برام مهمن ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیخیال مگه هنوزم کسی هس تو جمع های فامیلی حجاب کامل داشته باشه؟ 

بله ما

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

تحصیلات الان در همین حد مهمه که طرف رفته باشه دانشگاه جو رو ددیده باشه فکر نکنه مردم میرن دانشگاه میپرن کول همدیگه!(داغون نباشه افکارش) وگرنه کمتر کسی از مدرک ش پول درمیاره. مگه رشته خوای خاص. ولی در کل همینکه بقیه موارد مهم توی زندگی اوکیه یعنی مشکلی نیست لیسانسش.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

مهم ترین مدرک همون لیسانسه

در مقاطع بالاتر باشه یادگیری به اون صورتی نیست می تونه مجازی هم شرکت کنه مدرک بگیره چند تا پژوهش و مقاله ارائه بده

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
نخیر من ایرانی نیستم کورد هستم

حالت خوب نیست! کوردها جز ساکنین قدیمی و‌ اصلی ایرانن. ایران هم سرزمینه، نژاد نیست ک‌کسی بگه من کردم یا ترکم،و ایرانی نیستم😐😐😐😐😐😐😐

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

اینایی که گفتی اصلا دلیل نمیشه که جلوی یه ازدواج گرفته بشه فقط چیزی که مهمه اینه که ایشون راست گفته باشن آخر تو نمونی با یه روح آسیب دیده.. ببین تورو به خانوادش مثلا آبجی یا خاله معرفی میکنه یا نه؟؟ گول حرفای قشنگش رو نخور مطمئن شو ازش بعد احساستو براش بزار

حالت خوب نیست! کوردها جز ساکنین قدیمی و‌ اصلی ایرانن. ایران هم سرزمینه، نژاد نیست ک‌کسی بگه من کردم ...

بیخیال الان بحثو باز کنم هم من تعلیق میشم هم تو

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):..