2737
2739
عنوان

همیشه فکر میکردم دخترمو براااحتی از شیر و پوشک میگیرم ولی..

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 22 پست

دو سال و نیم خوبه برا از پوشک گرفتن.کلا پروسه سختیه برا اکثر بچه ها.من دختر خودمو دو سالگی گرفتم دقیقا دو روزه یاد گرفت.روز سوم خودش گفت.برادرزادم که هم سنشه دوسال تموم طول کشید تا بگه.زیاد سخت نگیر.بچه ها فرق دارن.چون دختره عروسک دوست داره براش از این عروسکا که شیر میدی بش جیش میکنن بگیر.شاید ذوق کرد و خواست بره دستشویی به خاطرش

من بچمو سه سال کامل به میل خودش پوشک کردم  چون روانشناسا میکن تا وقتی بچه خودش مایل نباشه ب زو ...

خب خیلی میشه بخدا منم کار و برنامه دارم واس خودم نمیرسم دیگه...کمر نمونده برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد چجور شست؟

آفتابه،یا اگه تو تراس شلنگ داری با اون

من حتی یه جا دیدم کنار اتاق بچه یه پلاستیک پهن کرده بود روش صندلی گذاشته بود بعد مثل پوشک کارش که تموم میشد میبردش تو حموم میشستش

خب خیلی میشه بخدا منم کار و برنامه دارم واس خودم نمیرسم دیگه...کمر نمونده برام

اکثرا همه دو سال و نیم  باز میکنن حالا یه شیش ماهم روش بشه سه سال چی میشه مگه؟ 

خودتو ادیت نکن بچه ذو هم اذیت نکن استرس بهش نده وگرنه بزرگ بشه شب ادراری میگیره 

دختر خواهرشوهرم کلاس سوم ابتدایی امسال میره چهارم شبا تو جاش جیش میکنه

نظر من اینکه کامل تا سه سال صبر کنی چون مشخصه دخترت هنوز امادگیشو نداره 

اگه از سه سال گذشت عیبه 

وگرنه سه سال کاملا نرماله 

حالا اونجا ک زود جدا میکنن مثلا یک سالو نیمه و اینا اونا خب طبیعتشونه زود یاد میگیرن بگه با بچه فرق میکنه عریزم.

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2728
پسرم 5ماهشه از الان میگیرمش سرپا جیش میکنه😆😆😂

این کار هم اشتباهه دختر خاله منو همین کارو کردن دیگه بچه جیششو نگه می‌داشت تا سرپا بشه آخرش هم عفونت و درد کلیه. نکنید هرچیزی اصولی داره

این کار هم اشتباهه دختر خاله منو همین کارو کردن دیگه بچه جیششو نگه می‌داشت تا سرپا بشه آخرش هم عفونت ...

نه که از الان  همش سرپا بگیرم ....بعصی وقتا پوشکشو باز میکنم یه ساعتی ازاد میزارم که هوا بخوره وسطاش میگیرمش سرپا

دختر منم نزدیک سه سالشه هنوز از پوشک نگرفتم‌.ولی دوره های ترک پوشک رو از اینستا خریدم هنوز وقت نکردم گوش بدم.میخوام اول اونا رو گوش بدم و با حوصله بگیرم.البته من چون شاغل هستم‌ میخوام تعطیل بشم با خیال راحت خرداد ماه بگیرم.

پوشک کرفتن پروسه سختیه ان شاالله با کمک خدا میتونیم نگران نباش

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خب چیکار کنم...بلخره ک باید شرو کنم ..بعدش نمیتونم دیگه واقعا

تجربه بهم ثابت کرده هیچی رو به زور به بچه نمیشه تحمیل کرد باید صبر و حوصله داشته باشی وگرنه استرس و اضطراب تو بچه بوجود میاد که تبعات بعدیش خییلی بد و سنگینه

2738