2733
2734

دوستان این ویروس جدید علائمش چیه

من چند روزه گلودرد دارم

خوبم نمیشه

ینی چند روز اینده بیشتر میشه؟ شما چه علائمی دارین؟

دیگه توان کرونارو ندارم کاش شدید نشه

گلو درد

حالت تهوع

اسهال

۵ تا امپول زدم بخدا

خیلی بدع

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تب هم بود؟

نه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

گلودرد با آزیترومایسین خوب شد

ولی کل مریضی یکماه طول کشید تا خوب شه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
تو منی یا من توعم چهار روزه گلو درد دارم یکمم رودم درد میکنه و اسهالم مامانمم همینطوره کسی مثل من هس ...

من فقط گلوم درد میکنه 

هرچیم دارو میخورم خوب نمیشه

سری قبل کرونا گرفتم دو ماه هزچی دکتر میرفتم بدتر میشدم

این سری گفتم فقط درمان خونگی میکنم اویشن و اینا

2706