2733
2734

من خیلی حواس پرتی و سر به هوام گاهی یه موضوع مهمی رو فراموش میکنم درلخظه مثلاً یادم می‌ره اتو رو از برق بکشم بیرون این گیجی و خواس پرتی باعث تحقیر کردن از جانب بقیه میشه درصورتی که من خیلی مغرورم دوستدارم دختر قوی و مستقلی باشم توروخدا اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنید دوستان

مقالات علمی رو راجع به حواس پرتی از سایت دانشگاها یا منابع معتبر روانشناسی بخون و راهکارهای مفید رو بررسی کن. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 

منن

اینجوری نبودم از بس درد و رنج ‌کشیدم از بس اعصاب و روانم تحت فشار بوده اینجوری شدم

من در لحظه فراموشی میگیرم مثلا شوهرم میگه آب بیار و من یادم میره یا مثلا میگم برم لباس اتو کنم ولی یادم میره

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مطالعه زیاد داشته باش

جدول حل کن 

سردی زیاد نخور مخصوصا وعده ی صبحانه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
منن اینجوری نبودم از بس درد و رنج ‌کشیدم از بس اعصاب و روانم تحت فشار بوده اینجوری شدم من در لحظه ...

منم دقیقا اینجوریم در لحظه یه چیزیو فراموش میکنم وبعدش یادم میوفته 

2740
مرسی عزیزم 

خواهش میکنم 

نت بگرد یه سری تمرینات مغزی هم هست برای حواس پرتی 

خیلی جالب هستن رده ی سنی هم دارن 

من برای بچه هام انجام میدم باعث میشه درسشون بهتر بشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خیلی حس بدیه💔💔 ولی برا من علت داره از بس تحت فشار روانی بودم همینکه دیوونه نشدم فعلا خوبه

منم یه مدت طولانی بار فشار روحی و روانی زیادی داشتم ولی واقعا هنوز خیلی جوونم برایان مسئله مخصوصا وقتایی که فکرم درگیر موضوع خاصیه بیشتر اینجوری میشم 

منم یه مدت طولانی بار فشار روحی و روانی زیادی داشتم ولی واقعا هنوز خیلی جوونم برایان مسئله مخصوصا وق ...

من ۲۳ سالمه دو ساله اینجوریم

من دائم اینجوریم چون اصلا زندگی آرومی ندارم 

.
2706