2737
2734

ترک گناه داشتید ؟حجابتون چطور بود ؟من حس میکنم چون حجابم کامل نیس این اعمال ازم قبول نمیشه لطفا راهنماییم کنید خیلی مشکل تو زندگیم دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از نماز شب حاجت گرفتم ،ولی ب شدت گناهکار بودم ،قبلش خیلی ذکر استغفار گفتم و توبه کردم و دیگه اون گناه انجام ندادم ،نماز شبم خوندم و حاجت گرفتم ،تو هم تا میتونی از بعضی گناهات توبه کن ،خدا خیلی مهربونه میبخشه 

2731
میشه بیشتر توضیح بدین تو شرایط خیلی بدیم

ببین برای اجابت دعا اداب ورسوم خاص خودشو داره بامثال برات توضیح میدم که متوجه بشی 

مثلایه ادمی میخواد براحاجت روایی دعاایه سوره برای زیادشدن محبت بین خودش وشوهرش بخونه حالا طرف درنظرنمیگیره اون روزیاشبی ک داره انجام میده اینکارو روزیاشب نحسی قرارداره مثل قمردرعقرب درهرماه که بوجودمیاد و نکته دیگه طرف میبینی داخل زندگیش نحسی وسنگینی دعایی روی خودش وزندگیشه بدون اینکه ایناروبرطرف کنه شروع میکنه به انجام مثلاهمین کارا ونمی فهمه که انرژی های منفی دیگه چقد تاثیردارن توی اجابت دعاها وانرژی های منفی این اجازه رونمیدن که دعااجابت پیداکنه  

2740
مرسی عزیزم یعنی هیچ گناهی اصلا انجام نمیدادین؟حجابتون چطور بود؟

هیچ گناهی که واقعا نه، ولی سعی کردم خیلی کمتر کنم چندتا کارم دیگه اصلا انجام ندم . .حاجت هایی که داشتم واقعا از بعضی هاشون ناامید شده بودم سپردم به خدا . گفتم خدایا اگه خودت صلاح میدونی انجام بشه . وقتی که انتظارش رو نداشتم به بهترین شکل انجام میشد . 

2706