2733
2739
عنوان

ضدافتاب بی رنگ برای پوست چرب چی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 93 پست
عزیزم احتمال. اینکه داروخونه های بی انصاف گرون بفروشنم هست من خودم تو همین سایت راهنمایی گرفتم چی بخ ...

۵۰ میل عزیزم 

سفارش شرکت پوبر.تولید کارخانه الهی 

پایین کرم اینا را نوشته

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .
قیمتش چقدره؟

۱۸۰

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم احتمال. اینکه داروخونه های بی انصاف گرون بفروشنم هست من خودم تو همین سایت راهنمایی گرفتم چی بخ ...

اینکه تو هر شهرستانی یه مبلغی متفاوت شاید به فروش برسه ‌منم تمام مدت از یه داروخانه خرید میکردم تا قشنگ متوجه شدم مکمل های درمانی را تاریخش را عوض می‌کنند و می‌فروشند. دیگه پامو تو اون داروخانه نگذاشتم .متوسفانه خیلی راحت با جان و پول مردم به نفع خودشون و به خاطر کسب درآمد بالاتر بازی می‌کنند و هیچ رسیدگی هم نیست .

الان این ایزدین را من از بهترین داروخانه شهرم گرفتم میتونستن بگن خانم اصلش این قیمت .مطمئنا کسی برای دختر جوانس نمیاد کرم فیک بخره و حتما هزینه خواهد کرد .

2728
۵۰ میل عزیزم  سفارش شرکت پوبر.تولید کارخانه الهی  پایین کرم اینا را نوشته

اتفاقا منم عکسشو دارم نگاه کردم با همین مشخصاتیه که شما گفتین عزیزم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
اینکه تو هر شهرستانی یه مبلغی متفاوت شاید به فروش برسه ‌منم تمام مدت از یه داروخانه خرید میکردم تا ق ...

خدا ازشون نگذره

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
اینکه تو هر شهرستانی یه مبلغی متفاوت شاید به فروش برسه ‌منم تمام مدت از یه داروخانه خرید میکردم تا ق ...

والا نمیدونم ادم دیگه به کی میتونه اعتماد کنه ولی این داروخونه یه بار به من گفت این دارویی که فلان داروخونه بهت داده با اون چیزی که دکتر برات نوشته از لحاظ کارایی فرق چندانی نداره که شما ۴۰۰ هزارتومن بیشتر بابتش پول دادی برو پس بده بگو همونی که دکتر نوشته رو میخوام،یه بار دیگه هم یه دارو ازش گرفتم تو حعبه دوتا ورق قرص اهن باید میبود ولی چون بعضیا یه ورقشو میخرن این بنده خدا جعبه رو با یه ورق بهم داد وقتی براش بردم بلافاصله قبول کرد و عذرخواهی کرد و یه بسته پلمب بهم داد،نمیدونم ولی به نظرم ادم با انصافی بود ولی بازم میرم میپرسم حریان چیه؟

والا نمیدونم ادم دیگه به کی میتونه اعتماد کنه ولی این داروخونه یه بار به من گفت این دارویی که فلان د ...

انشالله اصل عزیزم.شهرستان تا شهرستان فرق میکنه .بزن گوگل سایت های مختلف ببینید.پس قیمتش چند زده .منم الان ایزدین را برای خودم زدم اندازه لافارر سبک نیست.زودجذب بود ولی یه حالت یه سر سوزن چسبناکی انگار داره. من به توصیه دکتر گوش کردم وگرنه لافارر یا الارو فلوییدی میگرفتم برای بچم .

2738
مسلما اصل نیست .ممنونم از اینکه بهم گفتی به صورت دخترم نمیزنم خودم استفاده میکنم نهایت ضررش برسه به ...

. عزیزم می تونی برای دست و گردنت استفاده کنی . هر دو خوب هستن ولی حتما فلوید بگیرید . فلوید حالت مایع داره سبک تر هست . می تونید تو دیجیکالا نظرات مردم رو بخونید تا انتخاب بهتری داشته باشید ولی هر دو محصول قابل اعتماد و مطمعن هستن

هم اسمه آریانا گرنده   
انشالله اصل عزیزم.شهرستان تا شهرستان فرق میکنه .بزن گوگل سایت های مختلف ببینید.پس قیمتش چند زده .منم ...

آره درسته ممنونم وقت گذاشتین عزیزم،ان شاالله برای شمام خوبه این که تموم شد اگه ناراضی بودین دکترتونو عوض کنین

رو جعبه اش نوشته ایزدین پرو فیوژن واتر بدون تحریک چشم  ایرانی هم نوشته  IZDIN FusionWat ...

صدرصد فیک هست . محصولات پوستی مثل خیلیا چیزای دیگه از برندشون مشتری پیدا می کنن . خیلی از لباسی ایرانی که با پارچه داخلی تولید میشه مارک ترکیه و کشورای دیگه زده میشه تا مستری اعتماد کنه و خرید کنه . برند اوردینری هم متاسفانه فیک زیاد داره . مثلا من یه جا دیدم یکی از سایت خانمی اوردینری خریده بود روش  به فارسی نوشته بود اوردینری 

هم اسمه آریانا گرنده   
صدرصد فیک هست . محصولات پوستی مثل خیلیا چیزای دیگه از برندشون مشتری پیدا می کنن . خیلی از لباسی ایرا ...

تو سایت خانومی منم رفتم دیدم نطراتش نوشته بود فیکه ولی خب خود محصول هم بالای عکس محصول لوگوی ساخت ایران زده حالا یا تازه زدن اینو یا قبلا هم بوده و توجه نکردن بهش 

من پیکسل فلوییدی بی رنگ استفاده میکنم عالیه،مخصوص پوست چربه

اخه تاپیک قبلیم گفتن بدرد نمیخوره اشغالع خودت ببین

وگرنه منم میخواستم پیکسل بخرم

کاربری صدهزارم
2706