2733
2739

برق نندازه سبک باشه برپایه اب باشه چون میخوام خیلی سبک باشه رو پوستم

میخوام به یک نتیجه خوب برسم هرکی یه چیزی میگه

پیکسل میخواستم که دوستان گفتن خوب نیس

کاربری صدهزارم

نمیدونم 

خودم رنگی گرفتم

پرونایس . رو پوست خوب میشینه . دیگه اطلاعی ندارم

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لافارر درماتیپیک

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2740
لافارر ضدلک ضد جوش عالیه  محشر رو دست نداره فقط کمی گرون و حجمش هم کم حدود ۵۰۰ تونن

عزیزم ضدافتابش هم ضدلک هست هم ضد جوش دیگه درسته؟ 

من خیلی جوش میزنم قرمزی هم رو پوستم دارم پوستم سفید هست کک مک هم دارم ب نظرت لافارر خوبه پوستم چربه 

لافارر شنیدم خوبه اون روز رفتم داروخونه گفتم چند گفت ۵۰۰  از همون راهی ک اومده بودم برگشتم🤣🤣 ...

من اخه خیلی خرید دارم هم اینوه دوتا سان سف گرفتم تازگیا هیچ کدوم بدرد نخورد😂برا همین دنبال یک مناسب ترم

کاربری صدهزارم
رنگی نزن . نوع پوستتون چی هست؟ ایرانی الارو + پریم + لافارر برند های خوبی هستن . پیکسل خوب نیست . خا ...

نه گلم بیرنگ میخوام

چربه

میخوام زیادم گرون نباشه اخه خیلی ضدافتاب تازگی خریدم بدرد نخوردن

کاربری صدهزارم
عزیزم ضدافتابش هم ضدلک هست هم ضد جوش دیگه درسته؟  من خیلی جوش میزنم قرمزی هم رو پوستم دارم پوس ...

من با لافارر جوش زدم با اینکه تعریف شنیده بودم ازش . فلوید الارو و پریم بهتر هستن

هم اسمه آریانا گرنده   
لافارر درماتیپیک

درماتیپیک اصلا چرب نیست فوق العاده سبک و بدون براقیت اینکه چقدر حال پوست رو خوب کنه رو نمیدونم یه ماهه میزنم نمیدونم هنوز زوده یا چی تاثیرشو ندیدم هنوز هر چند آبجیم میگه پوستت شفاف شده۱

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2706