2737
2739
عنوان

تهران آپارتمان طبقه اول و آخر اگه تجربه شو دارین در اختیارم بزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 53 پست
طبقه اول اگه زیرش پارکینگ باشه هم سرد میشه زمستونا هم صدای ماشین و پمپ میاد تو خونه البته اگه لوله ا ...

ممنون عزیزم از راهنمایی هات

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما طبقه ۷ ، اخر هستیم.

زیاد گرما و سرما اذیت نداره، البته ما بالکن با پنجره پی وی سی بستیم.

البته بگم چون دور واحدمون کلا باز و فقط یه طرف به واحد بغلی چسبیده، خوب واقعا دیوارا تابستون گرم، زمستون سرد.

چیزی که بیشتر ازار میده، یکی صدای کولرها تو تابستون. مخصوصا اگر خراب باشه، طرف یه روغن کاری نمیکنه، صداش مال ماست.

همیشه ترس نم از پشت بوم داریم.

اسانسور و پمپ که خرابه، بیشترین ازار ما میبینیم

2731
خوب اول و آخر طبیعتا سردتر از وسطن. ولی اول راحت بچه ت میتونه بازی کنه بدون اینکه همسایه شکایت کنه م ...

اولم زیرم پارکینکه بچم تنهاست همبازی نداره خیلی ارومه بازم همسایه واحد منفی اعتراض کرد

2738
اصلا طبقه اول نخر به هزار دلیل یکیش اینکه تردد ساکنین از دم خونه‌توئه صدای در پارکینگ تو ...

شما چقدر عمیق به مسئله نگاه کردید 

واقعا آفرین بهتون  خیلی خوشم اومد 

ایراد طبقه آخر رو هم اگر تونستی بگو 

من تجربه هر دوشون دارم 

طبقه اول سردتره البته اگه خونه قدیمی باشه الان ساختمان های جدید دیگه لوله های شوفاژ رو خوب اصولی انجام میدن وسرد نیست ودیگر اینکه طبقه اول آرامشت کمتره بخصوص اگه زیرش پارکینگ باشه که اصولا هس از صدای موتور ماشینو صدای بچه هایی که بازی میکنن ووو

طبقه آخر سر نیست آرامشت بیشتره  اما خرابی آسانسور در نظر بگیر که گاهی باید از گله بری البته مجبور باشی

اولم زیرم پارکینکه بچم تنهاست همبازی نداره خیلی ارومه بازم همسایه واحد منفی اعتراض کرد

شما زیرتون پارکینگه چه صدایی خونه اون رفته که اعتراض کرده اخه،

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706