2733
2739
عنوان

دختره همه چی تموم از ترس این پسر ازدواج نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1474 بازدید | 95 پست
پس چرا باهاش ازدواج نمیکنهههه

طرف به کل روانیه حتی خانواده خودشم اعتراف کردن 

بعد این بیاد باهاش ازدواج کنه؟

خب الان قید ازدواج زده اونموقع باید قید زندگی کردن به کل بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ..فقط فامیلن این پسره دوسش داره 

میفهمم خیلی استرس داره دختره باید دختره منطقی با پسره حرف بزنه ببینه حرفش چیه بگه کاری کردی که من از همچی میترسم اگه دوسم داشتی اینکارارو نمیکردی و... 

دختره ازین شهر بره انتقالی بگیره شرایط نداره چیه باید بره 

دختره آب می‌خوره این می‌فهمه 

دختره تعریف میکرد که یک چیزهای ازم خبر داره 

یک جاهایی رفتم که بعدش اطلاع داشته 

تا مرز دیوانه شدن رفتم که چجوری فهمیده هرجور فکر می‌کردم هیچ راهی نداشته که بفهمه 

از این شهرم بره هم پیداش می‌کنه هم دنبالش میره برای همین دختره خودشو اذیت و آواره نمیکنه چون می‌دونه بی فایده است و این که خانواده اش پدر و مادر دختره شرایطشان جوریه دختره نمیتونه ازشون دور بشه

این اسمش دوست داشتن نیست آدم کسی دوست داشته باشه نمیتونه ناراحت شدن شو ببینه این طرف رسماً جنون داره اگه میشه از اون شهر برن 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
2738
روانی نیس فقط دوسش داره اگه باهم باشن اروم میشه قول میدم پسرای این مدلی از همه مظلوم ترن

مگه فقط با دختره اینجوریه که بگیم عاشق شده روانش بهم ریخته  طرف با گربه های محله اشونم دعوا داره 

روز نیست دعوا نکنه با راننده تاکسی با مغازه دار با کارمندان ادارات و شهرداری با همه

این اسمش دوست داشتن نیست آدم کسی دوست داشته باشه نمیتونه ناراحت شدن شو ببینه این طرف رسماً جنون داره ...

دختره آب می‌خوره این می‌فهمه 

دختره تعریف میکرد که یک چیزهای ازم خبر داره 

یک جاهایی رفتم که بعدش اطلاع داشته 

تا مرز دیوانه شدن رفتم که چجوری فهمیده هرجور فکر می‌کردم هیچ راهی نداشته که بفهمه 

از این شهرم بره هم پیداش می‌کنه هم دنبالش میره برای همین دختره خودشو اذیت و آواره نمیکنه چون می‌دونه بی فایده است و این که خانواده اش پدر و مادر دختره شرایطشان جوریه دختره نمیتونه ازشون دور بشه

روانی نیس فقط دوسش داره اگه باهم باشن اروم میشه قول میدم پسرای این مدلی از همه مظلوم ترن

فیلم زیاد می بینی 

طرف روانیه رسما این جنون آخرش سر دخترهورو بر باد میده چه ازدواج کنه چه نکنه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706