2733
2734

یک دختر تو اطرافیان ما هم هست ۲۹ سالشه 

این دختر خودش شغلش جز کادر درمانه پرستاره 

خلاصه یک پسر از فامیل های خودش چندین ساله دیوانه وار دوسش داره اما دختره از پسره خوشش نمیاد میگه هیچ تفاهم و نقطه اشتراکی نداریم و پسره آدم روانی هستش 

حالا دختره از ترس پسره چند ساله ازدواج نکرده چون تهدید کرده که ازدواج کنه هم دختره هم شوهرشو یا اسید پاشی می‌کنه یا می‌کشه 

دختره ۷ ماه پسره رو بخاطر آزار و اذیت‌هاش و تهدید هاش انداخت زندان اما خب بازم آزاد شد 

الانم گفته کاری ندارم ولی طبق گفته دختره که گفته تا آخر عمر ازدواج نمیکنم و منو رد کرده باید تا آخر عمر مجرد باشه من دست از زندگی شستم و منتظرم کاری کنه بهانه بده دستم هردوتامونو بکشم 

پدر و داداش و دایی و عموها دختره با پسره درگیر شدن چندین بار اما حریفش نشدن از زندگی عاجزشان کرد به گه خوردن انداختشان از بس زندگی برای اونا که باهاش درگیر شدن حروم کرده چون با هرچی لات و شرخر و قاچاقچی اینا سطح استانه رفیقه مثال بگم برادر دختره باهاش درگیر شد اول خوب برادر دختره رو کتک زد بعد برادرزاده‌ ۹ ساله دختره رو جلو در مدرسه خواست به زور ببره با التماس ولش کرد

خانواده پسره هم که کلا ولش کردن

پدر پسره میگه هرکسی حریفش میشه ببرتش تیمارستان من پولم بهش میدم! 

الانم کاری به دختره نداره مثلا جلو راهش بگیره یا مزاحمش بشه یا مدام پیام بده

از این کارها نمیکنه با کسی هم دیگه دعوا و اینا نمیکنه 

ولی پیش دختره با خون خودش قسم خورده دوسال پیش دختره ازدواج کنه هم دختره هم شوهرش هم خودشو می‌کشه  سر حرفشم هست هنوزم 

دختره هم که از ترس این بی‌خیال ازدواج و اینا شده 

هرچی خواستگار خوب داره رد می‌کنه میگه هیچ وقت ازدواج نمیکنن دیگه 

چون به هر دری زد قانونی ،دعوا یا هرچی حریفش نشد

دختره شرایط مهاجرت یا رفتن شهر دیگه نداره چون شغلش خوبه راضیه از طرفی هم پدر و مادرش جورین شرایط خانواده اش جوریه نمیتونه بره

برای همین ازدواجو کلا تو برنامه های زندگیش بیخیال شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دختره ازین شهر بره انتقالی بگیره

شرایط نداره چیه باید بره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

منم دارم یه همچین موردی:)

ول کنم نیست روانیم کرده دیشب میگفتم برو چرا نمیفهمی نمیخوامت میگفت باشه مجبورت نمیکنم ولی حق نداری با کسی ازدواج کنی یا حرف بزنی بفهمم میام بالا سرت 🤦🏻‍♀️ خانوادم گفتن ولش کن بازم این ول کنم نبود 

2706