2733
2734

شیر خریده بود گذاشته بود جوش بیاد زیاد موند رو گاز خیلی ازش کم شد

بعد من گفتم واسم بریز ،، ی استکان شیر پر کرده داده بمن بهش گفتم چرا انقدر کمه گفت جوش اومده کم شده یزره هم هست واسه داداشت هیچ یک استکانم نمیشه😂

اومدم دیدم داره ی لیوان پر بخدا از لیوانم زده بود بیرون از بس زیاد بود واسه اون پر کرده😏😏

تا چه حد تبعیض اینا فکرمیکنن پسراشون میخان طاا برینن واسشون؟؟؟

حالا مادربزرگ خودمم همینکارو با بچهاش کرده حق دخترارو گرفته داده به پسرش بجای اینکه این اینارو ببینه درس عبرت بگیره متاسفانه داره راه مادرشو پیش میبره

منم گفتم حقته که مادرت حقتو پایمال کرده

منه بدبخت داشتم واسه کتکی که خورده بود پریروز غصه میخوردم

حالا کتکاشم همش از سر پسرگاوشه😏

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋

حالا یه لیوان شیر جیزی نیست ک براش مغلطه کردی ادم سر شم.دعوا نمیکنه 

امااااا سر تبعیض قطعا چرا 

اخه چرا میگن مال اون کم بود و..

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرت قربانی والدین خودش هست. قربانی عقاید چندین نسل برتری زن به مرد..

باهاش مهربون باش و فکرش رو رشد بده

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740

من نمی‌دونم مامانت از سر تبعیض اینکارو کرده با نه 

ولی هر کسی باید با توجه به جثه و وزنش غذا بخوره ، دیگه داداش من قدش ٢٠ سانت از من بیشتره و وزنشم بیشتره و مرده به غذای بیشتری نسبت به من نیاز دره 

پسرا اولین کسانی هستن که خانواده رو فراموش می‌کنن، اولین بار زمانیه که وارد دبیرستان میشن و بعد اون دانشگاه و سر کار، انقدری که با دوستانشون هستن خانواده پشمشونم نیست.

بعدا هم که ازدواج کنن بخاطر وابستگی جنسی و مالی حتی پدر و مادر رو طرد میکنن.

تنها مزیتشون اینه نسل ادوارد چندم رو ادامه میدن همین!

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 

چقدر دلم برای مامانت سوخت نه از پدر و مادر شانس آورده نه از اولاد

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خوب کردی که گفتی 

شماها معلومه بچه سنین یعنی چی خوب کرد مادر شدی بچت این حرفو بهت زد نمیشکنی؟؟؟؟

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

مادر و پدر خیلی عزیزن

خیلی

حتی اگه فرق بذارن هم ،خودشون بهتر میدونن ، من اگه فرقی بین خودم و برادرم ببینم بازم دور سر مادرو پدرم میگردم ، اصلا برام مهم نیست مال دنیا ، چه برسه یه شیر ،بیخیال بابا

2706