2733
2739
عنوان

خواب زایمان مجردم

83 بازدید | 8 پست

من مجردم خواب دیدم زایمان کردم و بچه بغلمه و شوهر هم دارم

خیلی خوشحال بودم نفهمیدم بچم پسره یا دختر فقط یادمه میگفتم چقد زایمانم راحت بوده اصن هیچی نفهمیدم لباسمو دادم بالا رد بخیه هامو دیدم و به شوهرم تو خواب نشون دادم و گفتم ببین چقد راحت زایمان کردم اگه بخیه ها نبود اصن فک نمیکردم حامله بودم بنظرتون تعبیرش چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا خیرت بده چقدر فکر کردم که خواب با داریم چی بود یادم نیوفتاد الان که گفتی یادم افتاد خواب دیدم زایمان میکنم سزارین بعد دو روز بیبی چکم مثبت بود 

حتما داری مامان میشی 😉

2738

منم هگش خواب میبینم حاملم یا زایمان کردم تاحالا هم نه از غم فارق شدم نه چیز دیگه ای....

اخرین بارهم خواب دیدم سه قلو زایمان کره بودم دوتا پسر یه دختر🥹

مجردم راستی

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡